Seďte pohodlně a zdravě

Kancelářská židle je velmi důležitou a dokonce by měla být nezbytnou součástí každé kanceláře. Velká část lidí dojem, že na sezení v kanceláři přece stačí obyčejná židle, na které se sedí pohodlně. Jenže ta je většinou pohodlná pouze chvilku najednou se začnete vracet domů s nepříjemnými bolestni zad. Pro naše tělo totiž potřebujeme co nejlepší oporu, abychom celodenní sezení každý den byli schopni ve zdraví vydržet. Ačkoliv se práce v kanceláři zdá jako fyzicky nenáročná, není tomu tak a všichni, kdo takto pracují, to moc dobře vědí. Naše tělo k tomu totiž není přizpůsobené. Nesprávným držením těla během sezení si také můžete přivodit nepříjemné zdravotní problémy. Může to být tenisový loket, skřípnutí nervu, či vyhřeznuté ploténky. Chcete tomu všemu předejít? Pak je pro Vás naprosto nezbytná kvalitní kancelářská židle.

Jak by taková židle měla vypadat? Musí splňovat především několik základních požadavků. Je to:

  • Anatomický tvar
  • Nastavitelná výška sedu
  • Pohodlný sedák
  • Možnost otáčení o 360°
  • Polohovatelné područky
  • Stabilní a snadno pohyblivý podvozek

Toto jsou základní požadavky, bez kterých se kvalitní kancelářská židle neobejde. Pokud židle do kanceláře má ještě další vlastnosti, jako například tlumení dosedu je to ještě další výhodou. Jistě pro Vás bude ale také velkým důležitým požadavkem design židle, neboť se stane doplňkem Vaší kanceláře.

Kvalitní židle za skvělé ceny

Pokud chcete vědět, kde nakoupit kancelářské židle se všemi těmito skvělými vlastnostmi a navíc za skvělé ceny, potom pro Vás máme dobrou zprávu. Přinášíme Vám internetový obchod s opravdu širokou nabídkou kancelářských židlí a křesel různých kategorií.

K již tak příznivým cenám, které zde najdete, jsou pro Vás připraveny také slevové akce, jako například velmi oblíbená 1+1 zdarma.

Publikováno: 30. 03. 2016

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová