3 chyby, které jsem udělal při výběru obývací stěny

V létě jsem si našel čas na vylepšování svého bytu. Nejvíce práce jsem si dal s proměnou mojí obývací sestavy. Chci se s vámi podělit o zkušenosti, jak jsem vybíral obývací stěny. Výběr a montáž nové obývákové stěny mi zabrala více času než jsem čekal. Některé kroky bych nyní podnikl jinak. Dovolte mi uvést 3 chyby, kterých jsem se při výběru obývací stěny dopustil.

1. Vybral jsem si nevhodné e-shopy na obývákové stěny

Už od začátku jsem byl rozhodnut, že budu objednávat přes e-shop. Líbí se mi moderní obývací stěny. Nečekal jsem však, že mi bude tak dlouho trvat než najdu to co hledám. Měl jsem jasnou představu o barvě, materiálu i dekoru. Bohužel jsem se musel dlouze proklikávat několika e-shopy, a přesto ne a ne najít vhodnou kombinaci obývací sestavy. Nyní už vím, že řešení pro pohodlný výběr obývací stěny má T-nábytek, který vám dokonce může zajistit i výnos nábytku až do vašeho bytu. Moderní obývací stěnu vyberte ZDE

2. Objednání moderní obývací stěny se mi podařilo, ale zbytečně jsem si připlatil za dopravu

Pořízení nové obývákové stěny byl na moje poměry větší výdaj peněz. O to více mě znechucovala představa, že bych měl ještě vydávat další peníze za dopravu. Bohužel některé e-shopy si v dnešní době ještě účtují poplatky za dopravu. Moje doporučení zní: najděte si e-shop, který nabízí dopravu zdarma. Mezi obchody s dopravou zdarma patří například T-nábytek, který vám může zajistit i výnos nábytku až do vašeho bytu.

3. Ztratil jsem čas zdlouhavou montáží obývací sestavy

Informace o tom, jak by měla obývací sestava vypadat, a jak si vybrat obývací stěnu která se hodí do mého bytu jsem se dočetl na IDnábytek.cz a cenné rady jsem našel i na Nábytek-dnes.cz. Když už jsem měl vybráno a nakoupeno, myslel jsem že je vyhráno. Nebylo. Čekala mě montáž která mi zabrala mnoho času a úsílí. Tehdy jsem ještě nevěděl, že na trhu existuje firma T-nábytek, která k zakoupení obývací sestavy nabízí provedení odborné montáže.

Publikováno: 02. 10. 2015 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Jachym Krušnohorský