Travní sekačky Honda, ideální nástroj pro vaši zahradu

Krásný zelený trávník je pastvou pro oči. Jen majitel však ví, kolik úsilí za takovým trávníkem stojí. Základem úspěchu pěkného trávníku je proto správný výběr zahradní sekačky. Je to totiž právě ona, s níž o trávník nejvíce pečujete.

Zahradní technika pod drobnohledem

Jak vybrat tu pravou sekačku? K rozhodujícím kritériím pro výběr té správné travní sekačky patří tyto skutečnosti:
  • Jak často máte v plánu sekačku užívat?
  • Jak velkou plochu chcete sekat?
  • Jaký typ trávníku (výšku a typ travního porostu) si přejete?
  • Kdo bude sekat?
Pokud chcete vskutku zaručenou kvalitu ceněnou zákazníky, která se může pochlubit technickou dokonalostí i jednoduchým ovládáním, sáhněte po benzínové sekačce Honda.

Motorové sekačky Honda

Benzínové sekačky Honda představují garanci kvality i vysoké efektivity. Honda na českém trhu nabízí sekačky v mnoha různých provedeních. Váháte, která je z nich ta nejlepší?
  • Doporučujeme sekačku IZY. Okouzlí vás nejen svým elegantním vzhledem, ale i snadnou obsluhou, ovládáním, údržbou a nízkými nároky na skladování. Název této sekačky je odvozen od anglického slova easy, čili snadno. S touto sekačkou vám půjde práce od ruky. Snadno posečete trávu i v členitém terénu. Sekačky IZY se vyznačují plechovým tělem bez zbytečných ovládacích prvků (jakými jsou jinde různé páčky a táhla), vysokou spolehlivostí, kvalitou střihu a perfektním sběrem trávy.
  • Ještě o něco lepší, než sekačky IZY, jsou pak čtyřtaktní sekačky Honda HRX, které jsou doslova nabité technologiemi, díky nimž se sekání trávy nestane dřinou a trudnou povinností, ale příjemným relaxem. Motor této sekačky vlastní maximální kroutící moment, zásluhou tomu je absolutní výkonovou špičkou mezi travními sekačkami ve své kategorii. Sekačka má také speciální podvozek vyrobený z jedinečného materiálu (ABS slitiny), pevného plastu s vysokou elasticitou, který se užívá i na výrobu ochranných přileb pro sportovce. Tento podvozek mimo jiné skvěle pohlcuje hluk rotujícího nože, díky čemuž jsou tyto sekačky jedny z nejtišších na trhu. Sekačka Honda HRX má ve své výbavě 2 super ostré nože, s nimiž zcela bez problémů a naprosto dokonale rovně posekáte i vyšší trávu.
Dopřejte své zahradě to nejlepší, pořiďte jí travní sekačku Honda. Sekačky této značky se sice vyznačují vyšší pořizovací cenou, ale náklady se vám navrátí v podobě vysoké kvality, doslova v nesmrtelných motorech, v kvalitním servisu, ergonomických strojích, jednoduchosti ovládání a úspoře pohonných hmot a údržbě. Velkou výhodou oproti jiným travním sekačkám je i pětiletá záruka.