AI se dostává i do marketingu. Vygeneruje vám čtivé texty

Obsah článku:
  1. Co GPT-3 umí?
Společnost OpenAI se dostala do povědomí odborné veřejnosti především pro virální využití umělé inteligence. Přišla s technologií GPT-3, která slouží ke generování textů. Umělá inteligence se tak důrazně prodírá i do natolik specifické oblasti, jako je marketing. V následujících řádcích vám o nových možnostech prozradíme více informací. Věděli jste o tom, že existuje i první blog psaný jen umělou inteligencí? Příspěvky jsou takřka nerozeznatelné od článků psaných člověkem. GPT-3 je nejznámější model umělé inteligence pro zpracování jazyka na internetu.

Co je GPT-3?

GPT-3 (Generative Pre-trained Transformer 3) je nejmodernější model AI pro zpracování jazyka vyvinutý společností OpenAI. Dokáže generovat text a širokou škálu využití, včetně překladu jazyka, modelování jazyka a generování textu pro aplikace, jako jsou chatboti. Jedná se o jeden z největších a nejvýkonnějších modelů AI pro zpracování jazyka, který dosud obsahuje 175 miliard parametrů. Zkrátka se jedná o program, který je schopen porozumět lidskému jazyku, jak mluvenému, tak i psanému, což umožňuje pochopit, jakými slovními informacemi je krmen a co má vyplivnout zpět.

Co GPT-3 umí?

S celkem 175 miliardami parametrů je těžké zúžit, co GPT-3 umí. Jak si asi dokážete představit, model se omezuje na jazyk, takže neumí vytvářet video, zvuk ani obrázky jako jeho bratr Dall-E 2, ale místo toho má hluboké porozumění mluvenému a psanému slovu. Takže vám napíše básně, román v alternativním vesmíru, ale i příspěvek o kvantové mechanice. Jestliže si chcete nechat vygenerovat text na webovou stránku, příspěvek na sociální sítě či popisky k produktům na e-shop, využijte PISALEK AI. Služba totiž používá GPT-3 pro generování textů. S výsledkem budete nadmíru spokojení, navíc ušetříte spoustu času i peněz.

Publikováno: 06. 01. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Alena Vybíralová