3G: Víc než jen dodavatel kvalitních lepicích pásek a folií

Sháníte spolehlivého dodavatele kancelářských a pracovních potřeb? Obraťte se na G3 s.r.o. - autorizovaného distributora lepidel, jednostranných i oboustranných lepících pásek a suchých zipů od světoznámého výrobce 3M. Firma distribuuje výrobky do více než 200 zemí světa a díky 3G si je mohou zakoupit také čeští zákazníci. Co najdete v e-shopu a jaké další služby 3G nabízí? Prozradíme vám, proč byste měli českou firmou dlouhodobě spolupracovat i vy.

V široké nabídce nenajdete jen výrobky 3M

Společnost 3G provozuje internetový obchod, kde najdete široké spektrum výrobků značky 3M. Kromě jednostranných a oboustranných lepících pásek také brusiva pro nadšené domácí kutily, ochranné folie pro efektivní ochranu výrobků, suché zipy, protiskluzné pásky, bumpony a další výrobky. Díky dostatečným skladovým zásobám získáte zakoupené zboží obratem.

Nedílnou součástí výrobního portfolia jsou výseky z oboustranné lepící pásky pro finální montáž parkovacích senzorů či emblémů. 3G vyrábí také ochranné výseky, maskovací krytí, odhlučňovací prvky pro eliminaci hluku při dotyku dvou komponentů. V rámci ochrany pak reflexní samolepky, které ocení maminky dětí i sportovci. Vybrané motivy si můžete na oblečení nechat nažehlit.

Spolehněte se na dlouholeté zkušenosti a získejte stabilního partnera

3G disponuje bohatým know-how v oblasti výroby a zpracování samolepících pryží, pěn, plstí, tkanin i netkanin. Odborníci pro vás připraví tvarové výseky v lepícím i nelepícím provedení. Spolehněte se na více než 14 let praxe a nechte si vyříznout výsek, který plně odpovídá požadovaným vlastnostem. Produkty 3G nachází uplatnění napříč automobilovým, strojírenským, elektrotechnickým i nábytkářský průmyslem.

Společnost 3G nabízí komplexní služby, které zahrnují také pískování motivů přes šablonu na sklo, profesionální aplikaci fólií (reklamních, reflexních i solárních) a řezání lepicích pásek na míru. Chcete-li se dozvědět více, pokračujte na www.3g.cz.

Publikováno: 03. 01. 2016

Kategorie: Nezařazené

Autor: Petra Vokurková

Tagy: lepící pásky 3m