Chcete si domov ozvláštnit?

Pokud hledáte domů něco nové a originální, do módy se dostávají sedací pytle. Jsou to velké vaky, které splní všechny Vaše představy o pohodlí. Narozdíl od křesla či pohovky Vám nic nebrání ve změně polohy. Netlačí Vás polštáře či opěrky, a můžete tak plně relaxovat. Pokud nevydržíte sedět jen v jedné poloze, ale rádi se \"vrtíte\" na místě je sedací pytel tím správným řešením.

Tento bytový doplněk sice potřebuje více prostoru, ale určitě si ho zamiluje celá Vaše rodina. Vyrábějí se v různých barevných ale i tvarových provedeních. Radost Vašemu muži i udělá sedací pytel ve tvaru fotbalového míče. Pokud rád sleduje každý zápas oblíbené jedenáctky, v pohodlí vaku se mu bude fandit mnohem lépe.

Děti také potěší takový pomocník na hraní a vymyslí mu nesčetné možnosti využití. Zapojí ho aktivně do každé hry a Vy se už nebudete muset bát žádných úrazů. Sedací vaky jsou totiž velmi měkké a poddajné. Nemají žádné pevné části, a tak není ani riziko zranění tak vysoké.

Při koupi můžete vybírat z různých materiálových ale i barevných provedení, takže určitě najdete ten správný i do Vaší obýváku či dětského pokoje. Granulát do sedacích vaků je velmi poddajný, díky tomu se přizpůsobí jakékoliv poloze. Budete v něm sedět jako v bavlnce. Můžete se tak zachumlat a v jeho pohodlí si vychutnat oblíbenou knihu či koukat na romantický film.

Díky volnosti v pohybu budete relaxovat mnohem lépe a odpočinek bude kvalitnější. Tak snadno Vás po takovém oddechu nic nerozhází.

Správnou velikost pro Vaše potřeby pomůže vybrat i primabag.cz.

Publikováno: 21. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová