Seznamte se s novým bytovým projektem v pražských Malešicích

Ať už hledáte nové bydlení, chcete investovat do nemovitosti nebo jen rádi máte přehled o tom, co se kolem vás děje, dovolte nám, abychom vám přestavili projekt Malešický háj. Jedná se o bytový projekt, jenž nabídne k bydlení celkem 107 bytů v pěti moderních bytech. Co vše byste o něm měli vědět?

Výborná lokalita pražských Malešic je výhodou

V prvé řadě se projekt nachází v opravdu krásném prostředí. Lokalita pražských Malešic má dlouholetou historii a je vzdálena jen pár minut od centra. Malešický háj leží nedaleko Malešického parku a v blízkém okolí se nachází i základní a mateřské školy, restaurace a samozřejmě i nákupní možnosti. Rezidenti tak budou mít veškeré nezbytné služby po ruce.

Soulad s okolní přírodou i moderní bydlení v jednom

Součástí každého ze 107 bytů bude buď předzahrádka, balkon nebo terasa. Tvůrci projektu se totiž snažili o co největší propojení bytů s okolní přírodou. Díky tomu, že jednotlivé bytové domy mají maximálně pět pater, nemění ráz krajiny, a naopak vhodně zapadnou do sousedství. Chytře je řešen také interiér jednotlivých bytů a obyvatelům bude poskytnuto maximální pohodlí.

V pražských Malešicích zbývají již poslední byty ke koupi

Jelikož prodej jednotlivých bytů byl zahájen již v roce 2021, momentálně zbývá již několik posledních volných bytů. K nastěhování budou připraveny příští rok a budoucí rezidenti se již teď mají na co těšit. Více informací, včetně fotografií a dokumentace o průběhu výstavby naleznete na stránkách projektu. Nenechte si ujít pohodlné a moderní bydlení, které vám Malešický háj nabídne. Funkční interiér s designovými prvky a přítomnost balkonu, předzahrádky či terasy u každé bytové jednotky, je příjemným bonusem, jenž se postará o ještě komfortnější bydlení.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová