Když pneumatiky, tak Barum

Když se rozpomeneme na roky minulé, kdy se automobilový průmysl pozvolna rozšiřoval mezi střední třídu i méně majetné obyvatele české země, tak musíme dát za pravdu, že opravy a nákup pneumatik byl velmi nákladný. Tuzemský trh byl doslova závislý na zahraničních výrobcích, takže i majitelé jízdních kol na tom nebyli nejlépe. Ve velké míře se pneu opravovalo po domácku, tomu také odpovídala jejich kvalita a bezpečnost. Tento neblahý trend nechal vzniknout před společnosti Barum, která je na trhu už více jak 70 let. Za tuto dobu se vybudovala pevné a zároveň stabilní místo mezi ostatními konkurenceschopnými společnostmi. Jen málo kdo dnes ví, že prvním zážehem či myšlenkou pro vznik značky Barum byl právě zlínský Baťa. Jednoduše chytl příležitost za vlasy a už se nepustil.

Sídlo společnosti nalezneme v Otrokovicích. Název vzešel ze třech firem, které se na výrobě podíleli. A to Mitas, Rubena a Baťa. Otrokovický závod je z aktuálního hlediska největší výrobní jednotkou v celé Evropě. Hlavní devízou společnosti bylo obsadit prvenství na tuzemském trhu s levnými a především kvalitními pneumatikami. Toto se jim snaží naplňovat více jak 70 let a to velice efektivně. Právě z těchto důvodů je značka Barum natolik oblíbená. Barum poskytuje dokonalé vlastnosti jak pro jízdu na mokrém, tak i suchém povrchu. Dokonalá přilnavost a vysoký kilometrový výkon není výhodou, ale samozřejmostí. Aktuálně Barum patří do skupiny německého předního výrobce Continental.

Pneumatiky Barum koupíte u každého lepšího prodejce pneumatik. Společnost Barum má několik kontaktních míst po celé České republice a již dlouhou dobu dokazuje, že po právu patří mezi přední značky a to z celosvětového hlediska. Navštivte stránky autorizovaného prodejce a vybírejte z velkého množství produktů. Zdroj screenu: www.nejvyhodnejsipneu.cz

Publikováno: 17. 04. 2013

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: Barum | pneu | pneumatiky