5 tipů pro mladistvý styl oblékání

Inspirujte se nadčasovými tipy, které vám uberou pěknou řádku let. Nemusíte obměňovat svůj stávající šatník a vyhazovat oblíbené kousky. Poradíme vám, jak chytře kombinovat a na co přesně se zaměřit. Omládněte za pár minut, a to jen díky oblečení.

1) Spodní prádlo je základ

Svůj mladistvý vzhled podpoříte padnoucím dámským a pánským spodním prádlem. To by mělo být jako vaše druhá kůže. Zapomeňte na prádlo, které by vám bylo malé nebo naopak velké. Nevypadalo by to dobře na postavě ani pod oblečením. Navíc by vás kvůli špatnému spodnímu prádlu mohla bolet hlava nebo dokonce byste byli shrbení. Vyberte si dámské kalhotky, které se hodí jak pod sukni, tak pod kalhoty. Stejně tak bavlněné pánské trenýrky, které musí být tak pohodlné, že jsou pro muže i oblíbeným oblečením na spaní.

2) Jako kdyby vás měl potkat…

Při oblékání myslete vždy na jednoduchou radu. Oblékejte se tak, jako kdyby vás měl potkat váš vysněný idol nebo někdo, koho jste dlouho neviděli a chcete na něj udělat dojem. Určitě vás teď napadne, že byste se oblékli lépe, upraveně a v neposlední řadě také mladistvě.

3) Nadčasové kousky

Pořiďte si do šatníku nadčasové kousky, které vám oblékání výrazně ulehčí. Mezi takové patří například kožená bunda, džínová bunda nebo třeba padnoucí černé šaty. Rozhodně by neměly chybět ani džíny a černé kalhoty. Skvěle vám poslouží i pohodlné sako, které se hodí k šatům, ale také k džínům.

4) Když se snoubí pohodlí a elegance

Nemusíte se oblékat jen do sportovních kousků, abyste vypadali mladší. Nebojte se kombinovat pohodlí a eleganci. Módní trendy dokonce doporučují vyzkoušet k romantickým šatům sportovní tenisky nebo kombinovat elegantní košili k pohodlné džínové bundě a sportovnějším kalhotám.

5) Věk je jen číslo

Nezapomínejte, že věk je jen číslo. Nenechte se svazovat konvencí a oblečte si to, v čem se cítíte nejlépe. I když už máte třeba dospělé děti, nikdo vám nebrání v nošení trička s vtipným potiskem. Užijte si svůj osobitý a kreativní styl oblékání naplno v každém věku.

Publikováno: 16. 05. 2022

Kategorie: Móda | Oblečení

Autor: Alena Vybíralová