Vtipné dárky

Kalendáře a diáře na rok 2015

Jste-li neustále v jednom kole, tak se může stát, že zapomenete na nějakou důležitou rodinnou slavnostní příležitost či pracovní jednání. Pro předejití takových nemilých situací jsou tu praktické vychytávky, a to nástěnné či stolní kalendáře a diáře. Do nich si můžete zaznamenat jakékoliv informace. Mohou být i vhodnými dárky nebo pozornostmi pro vaše přátele, zaměstnance a obchodní partnery.

stolní kalendář

stolní kalendář

Baloušek, s.r.o.

Kvalitně zpracované kalendáře a diáře na rok 2015 Vám nabízí spolehlivý výrobce a prodejce společnost Baloušek s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v oboru tisku se sídlem v Hlučíně a současně provozující internetový obchod Baloušek Tisk.

Firma Baloušek, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej kalendářů, diářů, hospodářských tiskopisů a dětského sortimentu nejrůznějších motivů, rozměrů a barevného provedení.

Dále nabízí ofsetový tisk a kompletní knihařské zpracování. Realizuje všechny typy knižních vazeb – V1, V2, V3, V4, V8, lepení bloků a kalendářovou vazbu Twin Wire do délky bloku 600 mm a tloušťky 22 mm, s možností vložení háčků pro zavěšení.

Knihy zpracovává laminací, UV lakem, disperzním lakem, kašírováním, falcováním, šitím, perforováním rožků, snášením, řezáním, vrtáním, lepením a rylováním do formátu B1.

týdenní diář

týdenní diář

V nabídce této společnosti najdete stolní (pracovní, žánrové, Ideál) a nástěnné (pracovní, žánrové, Ideál) kalendáře, plánovací karty, stolní plánovače, novoročenky, podložky, denní, týdenní, měsíční pracovní a školní diáře, nepropisující a samopropisující tiskopisy, omalovánky, vystřihovánky, pexesa, diplomy, rozvrhy, skicáky, náčrtníky, telefonní zápisníky a další doplňkový sortiment.

Ke zpracování nabízeného zboží jsou používány kvalitní stroje vysoké technické úrovně jako tiskárna, snášečka, nitošička, šička, děrovačka a zavíračka kalendářů, falcovačka, lepička, zavěšovačka, deskovačka, automatická rylovačka, laminovačka, ruční kašírovačka, lisovačka knižních vazeb, vyšívací stroj, počítačka archů a řada dalších.

Proč si zakoupit kalendáře a diáře právě od společnosti Baloušek, s.r.o.?

Přednostmi společnosti Baloušek, s.r.o. jsou největší nabídka pracovních a žánrových stolních a nástěnných kalendářů, kvalitní grafické, tiskařské i knihařské zpracování, seriózní a vstřícné jednání, individuální přístup k zákazníkům, pracovníci s mnohaletými zkušenostmi ve výrobě kalendářů a diářů, spolehlivost, rychlé vyřízení objednávek, 100% zákaznický servis a v neposlední řadě veškeré nabízené zboží skladem.

Díky širokému výběru sortimentu kvalitně zpracovaných kalendářů a diářů za přijatelné ceny pro každého zákazníka a firemní politice vyjít maximálně vstříc každému klientovi dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Leave a Comment