Anglicky snadno, rychle a zábavně - s rodilým mluvčím

Jak se nejrychleji naučit anglicky? Říká se, že je to stejné jako s plaváním. Když vás hodí do vody, budete muset chtě nechtě začít dělat tempa. Pakliže se potřebujete rozmluvit, vaší nejlepší šancí je rodilý mluvčí, s nímž se česky jednoduše nedohovoříte.

Rodilý mluvčí vás rozmluví nejlépe

Dobrá, říkáte si, ale kde takového člověka najít? Ne každý v zásobě ochotného kamaráda z Anglie nebo Ameriky, s nímž by mohl trénovat. A navíc, pouze příslušnost k určitému národu z člověka ještě dobrého učitele nedělá. Možná, že jste již zahlédli nejrůznější nabídky na jazykové kurzy například ve Skotsku, na Maltě nebo v Austrálii. Spojit kurzy angličtiny s poznáním cizí země a příjemnou dovolenou je jistě lákavé, mnoho studentů si ovšem tak drahý špás nemůže dovolit. Máme pro vás dostupnější alternativu!

Pobytové kurzy angličtiny v ČR jsou unikátním řešením

V ENGLISHstay přišli s originálním nápadem: organizují kurzy angličtiny s rodilým mluvčím přímo zde, v České republice. Výuka probíhá intenzivním způsobem – většinou tak, že na jednoho studenta připadá právě jeden lektor, který je neustále připraven se vám věnovat. Svého rodilého mluvčího takto můžete získat třeba na týden, během nějž proběhne až 70 hodin angličtiny. Mluvit budou všichni!

Něco pro začátečníky i pro pokročilé

Intenzivní kurzy angličtiny od ENGLISHstay jsou v současné době k dispozici ve třech různých modulech. U studentů je nejpopulárnější zlatá střední cesta: jazykové kurzy angličtiny „Nebojím se, chci konečně mluvit“, v jejichž rámci mohou zdokonalit své mluvené i psané dovednosti s lektorem, který jim věnuje 100 % svého času. Tráví spolu čas nejen při výuce, ale také při společném programu, přičemž lektoři se během dne pravidelně střídají. Každý tedy dostane šanci vyzkoušet si konverzaci s lidmi různých národností. Pro ty, kteří jsou již v cizím jazyce jako doma, se hodí spíše modul „Chci mluvit profi“, který vedou lektoři mající certifikát TEFL. Náplň kurzu je zaměřená spíše na obchodní angličtinu, přípravu na pracovní konverzace a jazykové zkoušky. Začátečníkům a bojácným jedincům pak bude vyhovovat kurz „Mluvím málo a chci víc“. Tento modul počítá s tím, že si příliš nevěříte, takže si s sebou budete moci vzít partnera, kolegu nebo kamaráda. Výuka pak probíhá systémem jeden rodilý mluvčí na dvojici studentů.

Publikováno: 07. 12. 2016

Kategorie: Lifestyle

Autor: Petra Vokurková