Mezi čtyřmi stěnami

Čtyři stěny, které člověk kolem sebe staví, ať už doma nebo v práci, jsou nutné k uchování našeho soukromí, případně pro vytvoření klidného pracovního prostředí.

Lidí je v našem okolí hodně, a ne vždy jsme rádi když někoho potkáme a popovídáme si s ním. Občas potřebujeme i své soukromí a klid, bez narušení vnějšími vlivy. Proto si z času na čas vystačíme úplně sami, mezi našimi čtyřmi stěnami. Pokud však takovou samotu vyhledáváte velmi často, případně ji máte i dennodenně v práci, může se Vám stát, že budete podrážděný i při malém narušení Vašich rituálů.

Pokud Vám podvědomí dává najevo, že něco není v pořádku, poohlédněte se kolem sebe. Může to být způsobeno přehnaným vyhledáváním samoty.

Pokud však je toto způsobeno ne tak Vaší vinou, jako podmínkami bydlení a práce, zkuste si alespoň zpříjemnit tyto chvíle o samotě.

V případě, že Vás obklopují jen prázdné stěny, není se co divit, že podobně vypadá i Vaše každodenní nálada.

Vyčarujte si hezčí den a pořiďte si obraz. Pokud Vás doma ale i v práci obklopuje příjemné prostředí budete se cítit ale také pracovat mnohem lépe.

Pokud má Vaše kancelář netypický půdorys řešením může být obraz na míru. Díky tomuto doplňku budou místnosti působit větší a útulnější. Vždyť kdo by se přece doma nebo v práci chtěl cítit jako v base nebo nemocničním pokoji?

Vytvořte si prostředí, které Vám vyhovuje a nedívejte se více na holé stěny.

Z nabídky obrazů si vybere každý. Můžete si dokonce dát vyrobit obraz z vlastních fotografií. Pokud však míváte, ať už v kanceláři nebo doma, časté návštěvy a chcete je ohromit, můžete si dokonce koupit i repliku známých děl od Pabla Picassa či Vincenta van Gogha a tak si zpříjemnit volné chvíle. Při dívání se na tato díla budete překvapeni, kolik zajímavých detailů objevíte i když se na něj díváte už alespoň po sté.

Zdroj screenu: www.umenisveta.cz

Publikováno: 12. 04. 2013

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: obraz | obrazy na míru