Praha 5 nabídne v Klamovce zelený prostor pro mladé rodiny

Pokud chcete založit rodinu a ptáte se sami sebe, kde by byla nejlepší příležitost, možná jste právě objevili jednu zajímavou variantu. Pátá z pražských čtvrtí v sobě nese velkou vzpomínku na slavný rod Clam-Gallasů, jejichž anglický park tu kvete dodnes. A právě po nich se také jmenuje zdejší oblast Klamovka. Žít v prostředí, které je plné zeleně, by chtěl dnes snad každý. A že je něco takového možné i v Praze? Samozřejmě, jde o velkoměsto západoevropského střihu, nehrozí v něm žádná nuda a šeď panelových domů. Moderní nízkopodlažní výstavba je velmi vkusné a útulné řešení, přesvědčit se můžete už brzy.

Vynikající občanská vybavenost výhodou

Nechcete dojíždět za kulturou, prací nebo lékařem nikam daleko? Vlastně ani nemusíte, protože všechny důležité věci budete mít blízko. Prodej bytů na Praze 5 jednu velkou výhodu, jde o lokalitu, která vám umožní ušetřit spoustu času. Nákupy, kulturní vyžití, ale také školy a školky pro děti, vše je v docházkové vzdálenosti. Poklidné zázemí plné zeleně je v dnešní uspěchané době jednoduše k nezaplacení. Počítá se s prostornými garážovými stáními pro vaše vozidlo, ale také balkony, na nichž si můžete po návratu ze zaměstnání vypít svůj odpolední šálek kávy. Nabízí se i předzahrádka, která je součástí vybraných bytových jednotek. Chcete také pěstovat okrasnou zeleň? Nabízí se i procházka do nedalekých parků, kde si odpočinou oči unavené od počítačových obrazovek.

Na výběr jsou různé dispozice bytu

Zvolíte si malometrážní 1+kk? Nebo preferujete spíše prostornější bydlení, už jen proto, že do budoucna plánujete rodinu? Bydlení v rezidenci Vilapark Klamovka nabízí různé možnosti, ze kterých si jistě každý zájemce snadno vybere. Součástí může být i příjemná lodžie nebo balkon, odpočinek na nich oceníte hlavně během jarních měsíců, kdy všechno kolem jenom pokvete!

Publikováno: 30. 11. 2022 / Aktualizováno: 19. 06. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová