Co všechno nabízí Šimek proficentrum?

Pokud plánujete vybavit dílnu, s velkou pravděpodobností se neobejdete bez mnoha strojů, nářadí a různých pomůcek. Potřebujete nástroje pro měření, prostředky pro lepení i další činnosti. Právě na takový sortiment se orientuje společnost Šimek proficentrum s letitými zkušenostmi. V následujících řádcích vám prozradíme, kdy se na ni můžete obrátit. Dobré vybavení potřebuje nejen řemeslník, ale často i domácí kutil, který si rád tvoří nějaké projekty pro sebe. Šimek proficentrum se věnuje už více než 29 let vybavení pro truhláře, dřevozpracující průmysl, ale také různé kutily. Čeká na vás kvalitní elektrické a ruční nářadí. Stejně tak nechybí ani nábytkové kování, tmely či laky. Zkrátka zakoupíte vše, na co si jen vzpomenete.

Rozsáhlé prodejní centrum

Jestliže si máte v plánu cokoliv zakoupit, stačí navštívit velké prodejní centrum v Klatovech, jehož rozloha je více než 1 500 metrů čtverečních. Vybrat si můžete ze značek jako Narex, Bosch, Makita, Pinie, Dribex, Urban, Metabo, Festa, Fischer, Ramia, Rojek, Festool a podobně. Všechno zakoupíte však i přímo v internetovém obchodě, pokud jsou pro vás Klatovy příliš vzdálené.

Všechno od svěrek až po vrtací šablony

Je ve vašem hledáčku vrtací šablona? Chystáte se zakoupit svěrky? Šimek proficentrum vám ve všem vyhoví. Co se týče svěrek, můžete je zakoupit buď samostatně po několika kusech, nebo ve výhodných sadách. Záleží na tom, jaké množství potřebujete. Samozřejmě jsou k dispozici s příslušenstvím a nechybí ani náhradní díly. Šimek proficentrum se stane vaší pravou rukou. Jedná se o spolehlivého dodavatele, jenž rychle expeduje objednávky, aby byli všichni zákazníci spokojení. Tak neváhejte a buďte v kontaktu s někým, kdo svému oboru rozumí, ať už jste kutil, nebo truhlář či jakýkoliv jiný řemeslník.

Publikováno: 26. 08. 2022

Kategorie: Hobby

Autor: Alena Vybíralová