Jak vybrat motýlka na svatbu?

Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů ve vašem životě, a proto byste si měli nechat záležet i na výběru outfitu. Velice důležitým doplňkem je motýlek, který vytváří nenápadnou podobnost mezi nevěstou a ženichem, a tak může ladit například s kyticí. V následujících řádcích vám poskytneme hned několik praktických tipů. V první řadě byste měli myslet na dominantní barvu svatební hostiny. Elegantní jsou jednobarevné vázací motýlky, které se nosí ke smokingu a jsou vyhrazeny pro oficiální události, jako jsou plesy a charitativní večeře. Jednobarevný motýlek však můžete zvolit klidně i na svatbu.

S ohledem na oblek

Jakmile určíte barvu, potom přistupte k výběru vzoru. Zvažte tedy téma svatby, podle čehož sáhnete po odpovídajícím vzoru. V případě elegantnějšího stylu je vhodný zlatý, případně stříbrný jednobarevný motýlek nebo motýlek s mikro vzorem z rafinované textilie, jako je hedvábí. Klasická svatba zase dovoluje i kreativní a moderní motýlek s japonským vzorem. Nic se ale nemá přehánět, a proto dbejte na to, aby barvy a vzory motýlka ladily se zbytkem outfitu. Hedvábný motýlek se nehodí k sametovým kalhotám či džínové košili.

Nechte vyniknout svou osobnost

Použijte barevné spektrum a odstíny kombinujte. Pokud jde o manžetové knoflíčky, máte volnou ruku, protože u nich žádná přísná pravidla nejsou. Zkrátka by se vám manžetové knoflíky měly líbit. Jestliže sháníte motýlky k obleku, podívejte se na nabídku internetového obchodu Motylek.online. Motýlek se tak stane nejzajímavějším prvkem vašeho svatebního outfitu. Představuje známku vaší individuality a vytříbeného vkusu. V uvedeném e-shopu je každý motýlek originál a vyrobený pouze po jednom kusu, a to ručně. Buďte tedy unikátní a zvolte na svou svatbu něco, co nikdo jiný nemá. Zaujmete nejen nevěstu, ale i ostatní svatební hosty.

Publikováno: 27. 10. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Alena Vybíralová