Čím vybavit ordinaci, aby se udržela vysoká úroveň hygieny? Vyzkoušejte papírové ručníky a jednorázové podložky na vyšetřovací lůžka

Pro zachování vysoké úrovně hygieny ve vaší ordinaci doporučujeme používat výhradně papírové ručníky a jednorázové podložky na vyšetřovací lůžka.

Jaké hygienické pomůcky vybírat pro ordinace?

Zařizujete ordinaci, nebo přemýšlíte o změně dosavadních hygienických pomůcek? Máme pro vás praktické tipy, jak zajistit maximální hygienu ve vaší ordinaci, a přitom ušetřit velké finanční výdaje za nákup, servis, popřípadě provoz vysoušečů rukou.

Moderní ordinace jsou vybaveny nejmodernějšími hygienickými pomůckami, které mají za úkol eliminovat šíření a množení patogenů, jako jsou viry a bakterie. Jenže nejmodernější elektrické vysoušeče rukou se jeví jako nevhodný způsob sušení rukou. Vlivem proudění horkého vzduchu dochází k rychlejšímu množení a šíření patogenů. Používání látkových ručníků je opět nevyhovující. Mokrá látka je doslova živnou půdou pro bakterie a viry. Které ručníky tedy používat?

Papírové ručníky Papernet

Jako praktická alternativa vzduchových vysoušečů a látkových ručníků se jeví papírové skládané ručníky. Ekonomická jednovrstvá varianta vyrobená ze 100% celulózy a inovativním systémem skladu zaručuje maximální úsporu při utírání rukou. Luxusnější dvouvrstvé provedení bílých ručníků z vysoce savého, pevného a příjemného materiálu Tissue, zaručují příjemný pocit i při mnohočetném mytí rukou během jedné směny.

Pozornost věnujte také vyšetřovacím lůžkům

Vyšetřovací lůžka je třeba po každé návštěvě pacienta důkladně vydezinfikovat a použít novou podložku. Pro finanční úsporu doporučujeme použít papírové podložky na vyšetřovací lůžka Papernet. Ty jsou vyrobené z kvalitní dvouvrstvé celulózy, která je vysoce savá, příjemná na dotyk a dermatologicky testovaná. Každá role je perforovaná, snadno se odděluje na požadovanou délku. Navíc jsou role samostatně hygienicky balené ve fólii. Papírové podložky doporučujeme do ordinací, kosmetických i masérských salonů.

Publikováno: 01. 06. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Adéla Boháčová