Buďte moderní a topte dřevem

Sice už na nás nedoráží vyložené pařáky, do topné sezony je však ještě času dost. Rozhodli jste se už, čím budete u vás doma topit? Proč platit vysoké částky za vytápění plynem a být závislí na ústředním topení? Co budete dělat, když při havárii v mrazu topení prostě vypnou? Nespoléhejte na druhé, co si neuděláte sami, to nemáte. Pojistěte se a pořiďte si kvalitní krb od Levne-krby.eu a máte po starostech.

Že mít krb není zrovna čisté? Bývávalo! Dnes je všechno jinak. Krby jsou nejen velmi čistým zdrojem tepla pro vaši domácnost, jsou navíc vysoce ekologické díky zdokonalení spalování tuhých paliv. Už se prakticky nesetkáte s klasickým otevřeným krbem. Moderní krby jsou sestavené z vysoce kvalitní krbové vložky, která zajišťuje vysokou výhřevnost a naprostou bezprašnost díky uzavíratelným dvířkům. Nepřijdete ani o romantickou atmosféru, dívat se do ohně můžete skrz skleněná dvířka krbové vložky. Krbové vložky jsou proskleny vždy alespoň z jedné strany. Velmi moderní jsou krbové vložky se dvěma či třemi skleněnými stranami.

Kolem krbové vložky si potom můžete nechat postavit krbovou obestavbu v libovolném stylu. Krbová obestavba je konstruována tak, aby správně rozváděla teplo vznikající v krbové vložce. Pokud budete vybírat chytře a zvolíte teplovodní krbovou vložku, můžete ji snadno připojit přímo na stávající radiátory a vytápět krbem celý dům. Vyhnete se tak očouzeným výduchům teplovzdušných rozvodů.

Pokud nemáte místo na krb, nezoufejte. Levne-krby.eu mají pro vás širokou nabídku krbových kamen. Krbová kamna si s krbem v ničem nezadají. Dosahují vysoké výhřevnosti, nenadělají vám doma žádný nepořádek a navíc je můžete použít i tam, kam se vám krb nehodí. Krbová kamna jsou vyráběna také ve velkém množství designů, záleží pouze na vás, zda se vám domů hodí rustikální styl, retro či moderní. Neváhejte a kupte si na Levne-krby.eu váš vlastní nezávislý zdroj tepla.

Publikováno: 14. 08. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: krbové vložky