Výroba pizzy doma ve vysoké kvalitě? Stačí mít kvalitní elektrickou pec na pizzu

Spousta dospělých, ale také dětí a náctiletých, milují pizzu. Pokud také patříte k těm, kteří si ji s oblibou dopřávají např. při příležitosti narozenin, když si chcete udělat pohodový, hezký večer, nebo třeba když potřebujete jídlo, o němž víte, že jej každý rád, určitě se vyplatí koupit si pec na pizzu. Je elektrická, cenově dostupná, a pokud pizzu milujete, budete ji používat s oblibou týden co týden.

Dostupnost výborné pizzy i pro běžné domácnosti

Pokud si pečete pizzu doma, možná se vám nedaří udělat ji tak, jak ji znáte z restaurací. Elektrická pec na pizzu je výborné řešení. Kupříkladu pizza pec o rozměrech 480 x 420 x 195 mm pro pečení pizzy s průměrem 30 cm je aktuálně k dostání se slevou 15 % z původní ceny za 5 253 Kč s DPH. K dispozici jsou i pece na větší pizzu nebo pro pečení více kusů najednou. Pizzu s průměrem 40 cm můžete péct třeba v jednokomorové peci na pizzu s rozměry 565 x 585 x 265 mm od firmy BARTSCHER za 12 682 Kč s DPH, což je cena snížená o 18 %. Navíc na gastro-technica.cz právě teď nabízí u této peci dopravu zdarma.

Další vybavení pro pohodlnou přípravu pizzy

Hodit se vám bude také plech na pizzu nebo následně po upečení talíř na pizzu. Ten může být nejen klasický, ale i dřevěný s různými průměry. Určitě oceníte pro předpřipravené drážky v dřevěném talíři, podle nichž pizzu dokonale nakrájíte. Aby bylo krájení radost, vyplatí se mít k dispozici kvalitní kráječ na pizzu. Ten může být mírně vychýlen do strany pro pohodlnější práci, čepel může mít hladkou nebo vroubkovanou. Rádýlka a kráječe na pizzu mnoha typů, ale i jiné spolehlivé a cenově dostupné vybavení pro pohodlnou přípravu pizzy či další pomocníky do kuchyně, najdete na webových stránkách gastro-technica.cz.

Publikováno: 14. 09. 2022

Kategorie: Gastronomie

Autor: Alena Vybíralová