Nemáte dostatek peněz na bydlení – hrubá stavba jako možnost

Přemýšleli jste někdy o vlastním domě? Krásném, prostorném rodinném zázemím s přilehlým pozemkem, kde se bude potulovat váš pes a skotačit děti za svitu slunečních paprsků? Máte pocit, že dům nebo jeho výstavba je pro vás časově náročná ba přímo nezvladatelná? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladné duchu, možná pro vás máme řešení pod názvem hrubá stavba.

Málo kdo ví, co tento termín znamená. Pojďme společně nahlédnout do tajů stavební činnosti společnosti MTGStavby, která se na trhu pohybuje už řadu let. Hrubá stavba je výstavba základů, nosných konstrukcí i vodorovného a svislého zastřešení. Získáte tak neošacený, plně funkční dům, který stačí už jen postupně dodělávat. Jde o zcela moderní a finančně výhodnou objednávky, kdy vám během několika týdnů bude zrealizována výstavba hrubé stavby a vy si následně všechny dokončující práce zajistíte sami. Můžete zde buď projevit svůj kutilský potenciál, nebo poprosit známé o výpomoc.

Právě hrubá stavba a její odborné zrealizování vytváří dlouhověkost každého domu. Vše ostatní je jen designová třešinka na dortu. Právě z těchto důvodů máte šanci ušetřit opravdu nemalé peníze e za celkovou realizaci výstavby rodinného domu. Musíme mít však na paměti, že tato možnost výstavby rodinného hnízda není pro každého, ale pro mírně zručné zákazníky. Předem si musíte odhadnout svojí fundovanost. Pouštět se do dokončujících prací bez náležitých vědomostí nemusí dopadnout vůbec dobře.

Společnost MTGStav se pohybuje i v oblasti rekonstrukce bytových domů. Můžete tak navýšit komfort bydlení majitelů jednotlivých bytů. Snížení nákladů za energie navíc zvyšuje hodnotu nemovitosti. Návratnost vložené či investované částky je do několika let po kolaudaci. Využijte profesionálních služeb této společnosti a splňte si svůj sen.

Zdroj obrázku: www.sxc.hu

 

Publikováno: 14. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová