Chcete zažít nevšední dovolenou? Pak vyrazte do bungalovu na Máchovo jezero

Bungalov

Dovolená v hotelu je už nuda. Pořizovat si a starat se o obytňák? Proč? Objednejte si vlastní domov na týden, 14 dní, zkrátka na jak dlouho chcete. Bungalovy na Macháči mají své nezaměnitelné kouzlo.

Máchovo jezero ubytování – Kde ho hledat?

Léto se sice zdá daleko, ovšem ve světě různých rezervací jsou rezervace doslova za humny. Už víte, kam vyrazíte? Do ciziny? Ale ještě vám vystačí dovolená i doma, ne? Máchovo jezero je letní legendou, konají se tu různé party, jste v krásné přírodě u vody, nemáte to daleko do dalších malebných destinací v okolí. Pokud se chystáte právě tam, můžete zadat do vyhledávače „Máchovo jezero ubytování“ a shánět, kam složíte hlavu. Je ale lepší si naplánovat výlet, kde budete mít maximální soukromí. Budete vlastně jako na své chatě.

Ubytování Staré Splavy - možnosti

Bungalovy jsou dnes velmi oblíbeným způsobem ubytování, protože zde máte soukromí, nejste na nikoho vázáni, k dispozici je vše, co potřebujete, zkrátka se tu můžete v podstatě chovat jako doma. Například ubytování Staré Splavy nabízí nově zrekonstruované bungalovy. Co na vás čeká? Jsou vybaveny zcela novým nábytkem, kuchyňskou linkou, sprchou, WC, v příslušenství nechybí mikrovlnná trouba, varná konvice, je tu i nádobí. Bungalovy jsou krásné chatičky v přírodě, leckomu mohou evokovat i roztomilé chatky někde v exotice. Zejména, pokud se počasí vydaří, a jak víme, poslední roky jsou léta velmi parná. Vše ale mírní blízká voda, Staré Splavy jsou pouhých 700 metrů lesní cestou od Máchova jezera. Nabízí tak pestré rekreační vyžití. Zde si můžete sami vařit nebo i využít polopenzi i plnou penzi, pokud vás pojede více. Což je další trend. Dnes jezdí na dovolené i tři generace (děti, rodiče, prarodiče), páry, ale i skupiny přátel z práce nebo spolužáci.

Publikováno: 24. 02. 2023

Kategorie: Cestování

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: Máchovo jezero | Ubytování | Bungalov