Kvalitní klempířské a pokrývačské práce

Specialista na klempířské a pokrývačské práce v regionu Jižní Čechy je bezesporu firma TOMI. Společnost byla založena už v roce 1997 v Českém Krumlově, kde svojí vlastní dílnu na kovovýrobu a přípravu zámečnických i klempířských polotovarů. Pokrývači České Budějovice mají bohatou praxi, výborně vybavené zázemí i dlouholeté zkušenosti, a proto všem zákazníkům poskytují komplexní péči. Součástí je odborná konzultace, zpracování zadaných návrhů a kvalitní realizace.

Spolehlivé klempířství

Klempířské práce jsou posledním krokem při realizaci střechy a zajišťují zejména nepropustnost střechy a správný odtok srážkové vody. Proto je nutné, aby se každé střechy ujal kvalitní a spolehlivý klempíř. Klempířství České Budějovice zajišťuje prvotřídní řemeslnou výrobu i montáž klempířských prvků. Mezi poskytované klempířské práce patří například oplechování říms, lemování komínů, osazování žlabů, pokládka plechových krytin a další.

Zpracování plechů a ušlechtilých materiálů

Klempíři ze společnosti TOMI zpracovávají pozink, měď, olovo a ušlechtilé materiály, kterým je například předzvětralý titan zinek. Mezi používané metody tvarování a spojování patří nýtování, letování, lepení a tenkostěnné sváření.

Profesionální pokrývači

Kvalitní střecha je důležitá pro pohodlné a bezpečné bydlení, a navíc dotváří celkový design celé stavby. Proto se vyplatí využít služeb prověřených pokrývačských firem, mezi které patří například střechy České Budějovice. Profesionální pokrývači společnosti TOMI se zabývají krytím šikmých i plochých střech. Pro šikmé střechy se nejčastěji používají pálené, betonové, eternitové i plechové krytiny. Ploché střechy se kryjí zpravidla živičnými hydroizolacemi, mezi které patří živičné pásy, bonnský šindel a další. Střechy České Budějovice dělají také dřevěné a plastové šindele i montáž střešních oken.

Publikováno: 16. 12. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Petra Vokurková