Proč využít katalog magazínů jako zdroj zpětných odkazů?

K čemu se vám bude hodit katalog magazínů? Pokud provozujete web, který chcete dostat na první pozice ve vyhledávačích, neobejdete se bez zpětných odkazů. Články v magazínech vám navíc poslouží i jako zdroj přímé návštěvnosti – dobře sepsaný text může mít zajímavý konverzní poměr. Vraťme se však k optimalizaci neboli SEO. Linky z tematických webů jsou zřejmě nejlepšími zdroji vůbec. Z dlouhodobých analýz specialistů je zřejmé, že mají mnohem větší efekt než např. komentářový spam. Ovšem kde hledat katalog magazínů?

Katalog magazínů vám ušetří čas (a peníze)

Publikace článku v magazínu je z hlediska SEO (optimalizace pro vyhledávače) jednou z nejdůležitějších aktivit. SEO konzultanti obvykle tvrdí, že obsah je král, ale bez zpětných odkaz je byť nejkvalitnější content nedostačující. A protože jeden odkaz nestačí, musíte se linkbuildingu věnovat průběžně a soustavně. Problém představuje časová náročnost – komunikace s provozovateli magazínů je zdlouhavá, a navíc není často zřejmé, které weby umožňují publikaci placených textů (PR článků). A právě v tomto směru je katalog magazínů k nezaplacení. Najdete v něm seznam všech magazínů včetně podmínek a ceníku.

Přestaňte řešit zbytečnosti a jděte rovnou na věc

Na linkbuilding si můžete najmout specialistu a nic víc neřešit. Ovšem pokud vám nechybí základní know how, není důvod platit za něco, co zvládnete sami – a podstatně levněji. Katalog magazínů vám umožní komunikaci s provozovateli webů, u nichž je možné publikovat placený článek. Nebudete trávit hodiny brouzdáním na webu a vyhledáváním zdrojů, s nimiž to nakonec ani nemusí dopadnout. A kde katalog magazínů najdete? Bohatý zdroj odkazů nabízí služba PR Yard – multijazyčná platforma, která umožňuje snadnou komunikaci mezi tvůrci obsahu a inzerenty. Registrujte se, dobijte kredit a nechte si napsat placený článek na míru.

Publikováno: 16. 09. 2019

Kategorie: Finance

Autor: Alena Vybíralová