Strávit zimní měsíce na pláži? Zkuste Egypt

Vypravte se do slunného egyptského letoviska, které nabízí to nejlepší i pro náročné turisty. Čeká zde na vás promyšlená síť turistického zázemí a jistě i krásné počasí. Dopřejte si trochu vitamínu D a nechte na své tělo dopadat hřejivé paprsky i v době, kdy tady máme krutou zimu a spoustu sněhu. Nákup zájezdu do Egypta se navíc může stát fenomenálním a potěšujícím dárkem.

Proč se vydat do Egypta?

Nejsou to jenom písčité slunné pláže a krásné velké hotely. Dovolená v Egyptě může nabídnout mnohem víc. Poznejte nádheru Rudého moře, jehož návštěva je skutečně k nezaplacení. Velmi oblíbenou a turisticky přívětivou destinací je Hurgháda. Zájezdy do této oblasti mají od všeho něco. Na své si přijdou milovníci potápění, lidé toužící po poznání pouště a památek i ti, kteří zbožňují lenošení v luxusních hotelech. Dovolená v Egyptě má zkrátka co nabídnout pro každého a záleží pouze na tom, co si zvolíte.

Nejlepší zájezd vyberete na srovnávači nabídek

K tomu nejlepšímu zájezdu přesně podle vašich představ i cenových možností se dostanete jedině prohledáním všech dostupných nabídek. Přesně to vám nabízí srovnávací portál NewTravel.cz, kde na vás čeká přehled všech dostupných destinací a termínů. Každý zájezd pochází od jiné cestovní kanceláře, kdy veškeré podrobnosti řešíte již přímo s nimi. Vybírat je možné i na základě recenzí předchozích klientů, aby se vám nestalo, že dojedete někam, kde to nebude vůbec vypadat jako v prospektech. Zájezdy Egypt opět získaly zpět svoji popularitu a ty nejlepší termíny bývají rychle vyprodané. Takže pokud plánujete darovat někomu krásný dárek nebo už máte termín dovolené v práci a volný čas chcete strávit na pláži, měli byste si s výběrem zájezdu pospíšit. Nezapomeňte zohlednit i to, jestli má nabídka dovolené dopravu v ceně, či si ji budete muset zajistit sami.

Publikováno: 11. 12. 2016

Kategorie: Cestování

Autor: Petra Vokurková