Bydlet v Praze je ideálem nejen pro mladé páry

Žít tam, kde se neustále něco děje. Přesně to se vám může splnit, pokud se v budoucnu usadíte v našem hlavním městě. Zaujala vás Praha už během studií, víte, že je to lokalita, kde byste nejraději zestárli? Vybírat si ale můžete už dnes, přihlédnout je třeba i k tomu, že pořízení bytu je vlastně svého druhu investice jako každá jiná. Možná si řeknete, že není kam spěchat. Ale když budete mít zázemí, co jste si vždycky přáli, už vybrané, bude to možná nakonec opravdu skvělý odrazový můstek pro další život.

Žižkov je místem, kterým proudila historie

Máte rádi lokality, co působí romantickým dojmem a mají opravdu hodně za sebou? Potom vám bude Žižkov opravdu slušet. Byty na prodej Praha 3 nabízí různé dispozice, od garsonky až po 5+kk a každý si jistě přijde na své.

Výhodou je i výborná občanská vybavenost v nejbližším okolí, jinými slovy, nebudete muset kvůli nákupu v lékárně, supermarketu nebo večerní zábavě v restauraci zamířit do jiné z pražských čtvrtí. Co to znamená? Zajímavé zázemí pro mladé rodiny, velmi dobrá dostupnost MHD, ale také moderní bydlení v srdci města, které je jasnou českou jedničkou. Poznávat můžete i žižkovský fotbal, jenž patří k tuzemskému rodinnému stříbru.

Útulné a moderní bydlení je nadosah

Projekt Byty u parku v Praze je právě v plném proudu. Život nedaleko centra, a přitom uprostřed zeleně, to je jistě lákavé téma. Dostatek sportu i kultury, ale také školy pro vaše děti. A když se vám zachce cestování do vzdálených krajů, autobus vás zaveze na metro během pár minut.

Sečteno a podtrženo, okolí Malešické ulice je pro mladé rodiny zajímavou alternativou. Už zbývá jen jediné, vybrat si, jestli máte zájem o předzahrádku, jíž budou zdobit růže, nebo byste raději měli k dispozici lodžii pro posezení u kávy během volných sobot.

Publikováno: 30. 05. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová