Čištění koberců od profesionálů

Jste majiteli kvalitního koberce z přírodního materiálu a hledáte šetrné a především efektivní čištění koberců v Praze? Bojíte se, že když šlápnete vedle, může vám neodborná firma vaší chloubu interiérového konceptu poškodit? Pokud se ztotožňujete s výše uvedenými otázkami, tak dejte přednost společnosti Vyčistím CZ, která má z touto oblastí bohaté zkušenosti. Nezáleží na tom, jestli potřebujete vyčistit celý hotel, byt nebo jen jeden koberec. K jakékoliv zakázce přistupují individuálně a vždy s maximální spokojeností zákazníka. Hlavními regiony, kde společnost působí je Praha a střední Čechy. Čištění koberců probíhá za využití britské techniky VAX. Současně se používá antialergení přípravky, které po sobě zanechávají jen svěží vzduch a čistý koberec.

Mnoho lidí bojuje a neustále se ptá jak na odstranění chlupů, nebo jak nejefektivněji odstranit skvrny a fleky. Pokud se vám stane malá nehoda, jež si vyžaduje okamžitý zásah, musíte se snažit skvrny odstranit co nejdříve. Každá minuta navíc jen prohlubuje skutečnost, že vám flek na kobercích zůstane. Vždy mějte po ruce správný typ čisticího prostředku na danou skvrnu, nebo se okamžitě vypravte do nejbližší čistírny. Nezapomeňte, že ať je flek jakýkoliv, musíte k němu přistupovat se vší opatrností. Nesporná účinnost čisticího prostředku se vám může vymstít. Používejte ho vždy opravdu jen minimální množství. Pokud máte speciální koberec, například z holandské vlny, vždy dodržujte předepsané regule od výrobce a nezkoušejte žádné nové fígle, které jste si vyčetli na internetu.

Také je dobré si pamatovat, že skvrny od bílkovin se dobře odstraňují, pokud nejsou sražené. Právě z tohoto důvodu skvrny vždy odstraňujeme za pomocí studené tekutiny. V opačném případě si znehodnotíte koberec. Naplánujte si celkovou očistu a dejte přednost čištění koberců od profesionálů.

 

Publikováno: 05. 05. 2013

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová