Žižkov je místem, které čeká velmi zajímavá budoucnost

Vybrali jste si už pražskou čtvrť, v níž byste chtěli zapustit kořeny? Nabízí se různé varianty, ale číslo tři je hodně oblíbené nejen u mladých ročníků. Důvod je zcela nasnadě, jde o místo, kde je klid pro život, ale také bohaté zázemí pro volný čas.

Žít v duchu moderních standardů a být doslova jen několik kroků od přírody, to je cílem dnešní nastupující generace. Nikdo nebude muset dojíždět za prací nebo zábavou. Občanská vybavenost Žižkova je obecně na vysoké úrovni. A v příštích letech se ještě zvýší, tento region čeká velmi atraktivní období. A nabízí se otázka, proč nebýt u toho?

Atraktivní lokalita plná zeleně

Stačí se jen rozhlédnout! Moderní bydlení na Žižkově je v blízkosti několika parků. Konkrétně jde o Malešický park, Parukářku nebo Židovské pece, odpoledním procházkám přírodou po práci už nic nebrání. Nechybí ani dětské dopravní hřiště, stejně jako bohaté možnosti sportovních aktivit. Chcete si po ránu zaběhat? Vždyť k tomu je okolí vašeho nového bytu jako stvořené!

Vaše děti mohou mít jednou byt, kvůli kterému si nebudou muset sjednávat hypoteční úvěr. Od začátku totiž bude jen jejich, a to bez dalších výdajů. Není právě tohle dobrou motivací, abyste investovali do nemovitostí už dnes? Ekonomické cykly přicházejí a odcházejí, ale byty dlouhodobě rostou v ceně, to je nesporné.

Vyberte si mezi balkonem a terasou

Pokud máte rádi šálek kávy na balkoně, je to jasná volba. V základní nabídce ale nechybí ani bytové jednotky s terasou, ze které mohou být Malešice ještě krásnější! Součástí vybraných bytových jednotek je předzahrádka, kde si lze vypěstovat vlastní okrasnou zeleň. Stačí si tedy jen vybrat odpovídající dispozici. Bude to 1+kk pro nenáročný mladý pár nebo něco většího, protože už čekáte rodinu?

Publikováno: 20. 05. 2023 / Aktualizováno: 28. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adélka Novotná