V zimě na silnicích jen se zimními pneumatikami

Venku se zchladilo a už k nám přicházejí zprávy o prvním sněžení. Týká se to převážně vyšších poloh, ale ani na jihu byste koupi nových zimních pneumatik neměli odkládat. I když máme ještě v živé paměti horké léto, měli bychom se připravit i na zimu. Spoléhat se na to, že sníh nenapadne je hloupost. Dříve, nebo později nasněží v každém regionu.

Zajímejte se tedy už nyní o přezutí svého auta. Dříve než se objednáte do autoservisu, zkontrolujte i Vaše pneumatiky. Pokud však již hloubkou dezénu nevyhovují, raději investujte do koupy nových. Vaše auto o se tak bude i na zasněžených silnicích dobře ovládat a vyhnete se i pokutám od policistů.

Bezpečnost by však měla být vždy na prvním místě. Neriskujte tedy s ojetými pneumatikami, ale investujte do nových. Spolehlivé pneumatiky najdete i na www.pneueshop.sk. Jejich koupě vyžaduje nemalé prostředky, avšak právě na internetu můžete najít nejlepší cenové nabídky. Proto určitě využijte i tuto možnost.

Auto přece využíváme pravidelně, a to za každého počasí. Bezpečnost během jízdy by měla být vždy na prvním místě, ale právě v zimě na nás číhá větší riziko dopravních nehod. No ne vždy je na vině pouze stav vozovky, ale často i styl jízdy a samozřejmě kvalita pneumatik. Jde přece o bezpečnost celé Vaší rodiny, proto hledejte kvalitní zimní pneumatiky.

Trh však nabízí množství typů a výběr tak není vůbec jednoduchý, ale s pomocí odborníků určitě najdete ty správné i pro Vaše auto, i pro peněženku.

Publikováno: 21. 10. 2013

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: pneu | pneumatiky | zimní pneu