Tipy pro čištění laminátových podlah

Čištění laminátové podlahy není příliš obtížný úkol. Mnozí, kteří se rozhodnou pro laminátovu podlahu ve svém domově, tak činí kvůli tomu, že se snadno čistí.           Následně Vám poskytneme několik tipů pro čištění plovoucích laminátových podlah s lehkostí a efektivností.

Uchopení koštěte pro snadné čištění

Zametání laminátové podlahy s koštětem je snadný způsob, jak vyčistit zaprášenou podlahu, aby vypadala čisté jako první den. Jen se ujistěte, že štětiny na koštěti jsou jemné a ne příliš tvrdé, aby jste nepoškrábali laminátovou pdlahu.

Měkký kartáč je další skvělá volba

Pro ty, kteří chtějí čištit plovoucí podlahu precizně, může použít jemný kartáček, který je ideální. Kartáček čistí laminátovou podlahu rychle a nebude dělat rýhy a poškozovat Vaší podlahu.

Použijte na laminátovou podlahu prostředek

Když přijde čas na úklid celého domu – všech laminátových podlah, měli byste použít prostředek určený na laminátové podlahy. Těchto přípravků existuje spousty např. přípravek značky CC-Dr. Schutz na ukončení stavebních prací, na běžné denní čištění, na odstraňování skvrn atd. Tyto čističe jsou dostatečné, aby odklidily nečistoty a špínu, ale jsou i natolik jemné, že nedojde k poškození podlahy při čištění. Čištění laminátové podlahy určitě bude pro Vás po přečtení těchto pár tipů velmi snadný úkol. Laminátová podlaha je stálá, odolná proti smršťování..v důsledku sezónních změn. Podlaha je nejjednoduší instalace než jiné podlahové povrchy. Je odolná vůči vodě, proto jí můžete použít v koupelnách nebo v kuchyních.
Top Podlahy
// <![CDATA[ document.write(''); // ]]>

Publikováno: 02. 08. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: laminatové podlahy