Pravidelná péče o kávovar zlepší chuť i vůni kávy

Chcete si každý den dopřát voňavý šálek lahodné kávy? Pak svému kávovaru zajistěte pravidelné odborné servisy, které mu zajistí správný chod.

Vychutnejte si každý den svou oblíbenou kávu podle svého

Každý milovník kávy si rád dopřeje své oblíbené espresso, latté nebo cappuccino kdykoliv během dne. Není divu, že investice do kvalitního kávovaru je pro tyto účely naprostou nezbytností. Stejně tak je potřebná i pravidelná každodenní údržba. Pokud je váš kávovar po záruce, je třeba mu dopřát každé 1 - 2 roky odborné servisy. Díky nim bude váš kávovar fungovat tak, jak má, po dlouhé roky, a vaše káva bude mít stále tu skvělou chuť jako z kavárny.

Důvody pro pravidelnou údržbu kávovaru

Hygiena – jedině dobře vyčištěný kávovar připraví chutnou a zdravou kávu. Hygienické čistoty lze dosáhnout pouze pravidelným domácím čištěním a pravidelným odborným servisem, během kterého se provádí kompletní čištění všech trysek.

Kvalita kávy – je ovlivněna zbytky kávových olejů, usazenin z vodního kamene a špatným seřízením mlecího mechanismu. Během servisu provádíme odvápnění veškerých komponent, včetně zmíněného seřízení mlecího mechanismu a čištění mléčných trysek.

Životnost kávovaru – kávovar po častém používání může začít vydávat hlasitější zvuky. Příčin může být mnoho. Naši technici zdarma napojí váš kávovar na diagnostiku. Po zjištění závad vás budou neprodleně kontaktovat a je na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej zašleme zpět. Při opravě naši technici provedou výměnu jednotlivých komponent. Opravy kávovarů i servis kávovarů provádíme obvykle do tří dnů. Kávovar si u vás v Plzni a okolí zdarma vyzvedneme, nebo nám jej můžete poslat kurýrem.

Vybíráte nový kávovar? Vyberte si u nás kvalitní model za nižší cenu

Chcete si udělat radost nákupem kvalitního kávovaru, nebo se váš starý model nevyplatí opravovat? Vyberte si z naší nabídky repasovaných modelů nebo kávovarů s minimálně roční zárukou. Svůj vybraný kávovar si můžete přijít vyzkoušet k nám na pobočku ve Zbůchu u Plzně.

Publikováno: 18. 02. 2023

Kategorie: Gastronomie

Autor: Alena Vybíralová