ABS Bílina - špička ve stavebním odvětví

Projektování a stavba rodinného domu, rekonstrukce bytu, zemní a betonářské práce - to je krátký výčet služeb, jež by měla nabízet každá stavební firma na profesionální úrovni. Pakliže poptáváte stavební firmu v okrese Teplice, můžete se obrátit na ryze českou společnost ABS Bílina. Tento subjekt se honosí dlouholetou praxí, individuálním přístupem ke svým klientům a pestrým portfoliem služeb. Působí mezi Chomutovem a Ústím, kde patří mezi špičku ve stavební sféře.

Výstavba bytového domu v Praze - Troji

Společnost ABS Bílina se v roce 2014 podílela na výstavbě bytového domu v Praze - Troji. Jedná se o dům s pěti podlažími, které pojímají čtyři bytové jednotky a dvě terasy. Návrh moderního projektu sestavil Prof. Ing. arch. Ladislav Lábus ve spolupráci s Ing. arch. Petrem Cimbulkou. Objekt je vybudován ve funkcionalistickém stylu a při výstavbě se používaly obzvláště přírodní materiály (dřevo, kámen, sklo, přírodní ocel, teracco). Ačkoliv je budova poměrně mohutná a prostorná, dokonale zapadá do zdejšího okolí.

Dodavatel stavebních prací v Teplicích

Jestliže hledáte stavební firmy Teplice, subjekt ABS Bílina vás uspokojí ve všech ohledech. Nejenže se můžete těšit na bohatou nabídku služeb, ale také na příjemné ceny za dobře odvedenou práci. Stavební firma realizuje rodinné domy i komerční objekty. Zajišťuje komplexní výstavbu včetně dodávky betonu, zemních prací a podobně. V Ústeckém kraji - především ve městech Teplice, Chomutov a Bílina - patří tato stavební firma k prověřeným specialistům. Služeb využívají soukromé osoby a také firmy. Práci zprostředkovává odborný tým pracovníků, kteří ke své práci používají moderní techniku a využívají nejnovějších technologických postupů. Ke svým klientům firma přistupuje individuálně a neobrací se zády ani ke specifickým přáním.

Publikováno: 07. 05. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Jachym Krušnohorský