Vyzrajte na mšice s praktickou pomocí!

Pěkná zahrada s bohatou a šťavnatou nadílkou vyžaduje mnoho péče. Prozradíme vám, jak si ale od práce ulehčit a škůdcům i chorobám to hbitě natřít.

Největší radost pro zahradníka je úspěch při zahradničení završený plnou bedýnkou plodů a váz voňavých květů. Cesta za vysněnou zahradou a bohatou úrodou ale může být trnitá a trochu zdlouhavá.

Moderní doba přináší i spoustu inovativních technologií, díky kterým můžete svůj čas nejen na zahradě trávit více efektivně, ale hlavně jej i ušetřit pro více pohodových chvil. Některé rostliny, stromy a keře si potrpí na více péče než všechny ostatní – jendím z hlavních faktorů může být právě napadení škůdci.

No pak je práce požehnaně, ale pokud má člověk zahradu jako střed své oázy klidu, zdroj zdravé výživy nebo jako koníček, nelituje jediné minuty. I tak těch minutek ale může být méně věnováno práci a více požitkům. A s tím vám pomůže jeden pomocník!


AKU postřikovač rostlin Kärcher PSU 4-18 se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem. Pomůže vám s údržbou a ochranou rostlin tak pohodlně, že si okamžitě přivyknete a už bez něj nebudete chtít dělat postřiky jako dřív. S ním vám totiž končí ruční pumpování. Postřikovač má čerpadlo, které aktivujete stisknutím tlačítka. Spolehnout se na něj můžete, ať už se jedná o hnojení, likvidaci škůdců, zbavování se plevele nebo zavlažování malých sazenic – PSU 4-18 je díky své rozprašovací mlze/postřikovači perfektní pro všechny zmíněné aplikace. Rozprašovací paprsek zapnete podle potřeby pomocí spouště na trysce. Uvést jej můžete do trvalého provozu nebo plynule nastavit přímo na trysce od jemné mlhy až po bodový paprsek. Nádrž o objemu 4 litry s integrovaným ukazatelem stavu naplnění a kryt nádrže slouží zároveň jako odměrka pro měření postřiku. Nástavec lze prodloužit na 75 cm pro ergonomickou práci i ve vzdálenějších místech. Popruh vám navíc umožní pracovat jednou rukou a druhou mít volnou.

Chcete vědět více o pomocnících Kärcher? Podívejte se na www.karcher.cz

Publikováno: 11. 07. 2023

Kategorie: Zahrada

Autor: Adéla Boháčová