Kvalita versus módní trendy: Proč vsadit na zakázkové krejčovství?

Móda se neustále mění a přináší stále nové vzory, styly, materiály či barvy. Tyto trendy však také stále odcházejí a nahrazují je jiné. V dnešní době je pro stále větší množství lidí důležitá kvalita a originalita, proto se stále větší klientela obrací k zakázkovému krejčovství.

Modely ušité přímo pro Vaši postavu

Ušití šatů, kostýmku, kabátu či jiného kousku oblečení na míru perfektně podtrhne Vaši postavu. Krejčová se zaměří na Vaše přednosti a naopak se pokusí zakrýt veškeré nedostatky. V oblečení na zakázku se tak budete cítit příjemně.

Pokud si necháte ušít například kostýmek na míru, dodá Vám nejen eleganci, ale také sebevědomí, jelikož se v něm budete cítit dobře a pozná to i Vaše okolí. Oproti tomu móda z konfekce Vám nemusí zas tak sedět a může naopak podtrhnout Vaše nedostatky, a tak snížit sebevědomí, což je něco, co při důležitém jednání či při galavečeru opravdu nechcete.

Originální kousky jsou zárukou úspěchu

Vyplatí se kupovat si oblečení, které vyjde příští sezónu z módy a zapadne tak velmi brzo na dno Vaší skříně? Není lepším nápadem nechat si ušít kousek, u kterého si sami vyberete barvu, materiál i konkrétní detaily? Rozhodně se v něm budete cítit lépe! Taková investice se Vám vyplatí nejen, abyste podpořili svůj unikátní styl, ale vydrží Vám také mnohonásobně déle.

Kvalita na prvním místě

Fast fashion je odvětví, u kterého se rozhodně nedá pomýšlet na kvalitu. Zaměřte se proto raději na kvalitu a volte tzv. slow fashion, oblečení vyrobené na míru z kvalitních materiálů, kterému se po prvním vyprání neotočí švy, ale vydrží Vám při správném zacházení klidně i desítky let.

Pamatujte na slova Tomáše Bati: „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.“ Objednejte se na nezávaznou konzultaci do pražského krejčovství Kaya The Taylor a nechte si vykouzlit Váš nový oblíbený kousek na míru.

Publikováno: 24. 08. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Alena Vybíralová