Zimní dovolenou plánujte dopředu

Děti už více než měsíc chodí do školy, máte tedy k dispozici rozvrh prázdnin a volných dnů během celého školního roku a můžete plánovat dovolenou. Dopřejete-li si rádi zimní dovolenou na horách, na nic nečekejte a vybírejte už nyní. Právě teď mají cestovní kanceláře k dispozici nejširší nabídku horských destinací u nás i v zahraničí. Určitě neplatí, že jste-li začátečníci nebo budete učit jezdit na lyžích vaše děti, máte zůstat u nás. Naopak většina zahraničních lyžařských areálů je vybavena cvičnými loukami, pozvolnými sjezdovkami a spoustou možností, jak se mohou zabavit vaše děti i mimo sjezdovku.

Možností, kam vyrazit na lyže, je spousta

Máte-li jasno o termínu vaší dovolené, neváhejte a navštivte portál SNOW, kde najdete sdružené aktuální nabídky lyžařských zájezdů mnoha cestovních kanceláří. Je to praktické, protože portál SNOW vám zároveň přináší spoustu informací o jednotlivých lyžařských resortech, můžete si zde pročíst uživatelské recenze, podívat se na stav sněhové pokrývky a aktuální počasí či předpověď počasí. Vyberte si ze zájezdů ty, které vás zaujaly, a zjistěte si o vybraných střediscích co nejvíce informací, abyste se ujistili, že vám budou vyhovovat. Pokud vás zajímá, jak to na místě reálně vypadá, podívejte se na záběry z webkamery, které vám portál SNOW poskytne.

Připravte se na lyžařskou sezonu

Potom už stačí vybraný pobyt zarezervovat a těšit se, až přijdou jarní prázdniny. Sezona pomalu začíná, takže budete mít spoustu času ještě zkontrolovat vaše lyže a ostatní vybavení, zda je v pořádku. Pokud jde o děti, je otázka, zda jim kupovat nové vybavení na lyže, když stále rostou. Možností je také lyžařské vybavení půjčit nebo pořídit v bazaru a potom jej opět prodat. Neváhejte a připravte se na novou lyžařskou sezonu i vy. Portál SNOW.cz je tu pro vás s kompletními informacemi o sjezdovém lyžování.

Publikováno: 29. 11. 2018

Kategorie: Cestování

Autor: Alena Vybíralová