6 důvodů, proč si vybrat betonovou žumpu

Pokud právě řešíte, kam s odpadní vodou, jistě jste narazili na řešení v podobě betonové žumpy. A protože nejde o snadné rozhodnutí, neboť i jiná řešení nabízí specifické výhody, měl byste si předem zjistit všechny podstatné informace. Za nás je beton jasnou volbou hned z šesti důvodů. Informace nám poskytli odborníci z dobrezumpy.cz.

1. Příznivá cena

Ať chceme, nebo ne, při výběru žumpy hraje významnou roli pořizovací cena. Nikdo se nechce zbytečně přeplácet, a právě levné betonové žumpy Olomouc umožňují realizaci odvodu odpadu za velmi výhodných podmínek. Plastové nádrže jsou o poznání dražší než betonové.

2. Perfektní vodotěsnost

Jímka musí odpadní vodu udržet uvnitř, jakýkoliv únik vody je nežádoucí. Na kvalitní betonové žumpy Hradec Králové je spolehnutí – certifikovaný materiál je zcela vodotěsný.

3. Vysoká pevnost

Nádrž na odpadní vodu musí odolávat zemním tlakům. V případě betonu nemusíte mít strach, že se rozpadne – výrobce garantuje vysokou pevnost.

4. Dlouhá životnost

Od jímky přirozeně čekáte, že vydrží v bezproblémovém provozu co nejdéle. A samozřejmě se nabízí otázka, zda vydrží déle beton, nebo plast. Díky speciálním přídavkům je beton mnohem pevnější a odolnější, kvalitní betonová žumpa proto vydrží podstatně déle.

5. Snadná montáž

Bojíte se náročné instalace? Pokládka a montáž betonové žumpy není složitá. Prvním krokem je vyhloubení jámy, poté následuje napojení na odpadní systém, které zvládnete i bez pomoci odborníků. Pro šikovného kutila jde o práci na pár hodin.

6. Variabilní velikost

Stačí vám menší nádrž, protože máte malou domácnost? Pak si vystačíte s jímkou o objemu kolem 4 m3. V nabídce však najdete i žumpy s trojnásobným objemem. V případě potřeby je lze propojit a získat takřka libovolný objem. Pro další informace kontaktujte specialisty z dobrezumpy.cz. Odpoví vám na všechny případné dotazy.

Publikováno: 20. 07. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová