Probuďte vášeň ve vztahu pomocí masáže

Jste s partnerem už opravdu dlouho a máte pocit, že už to není jako na začátku? Je úplně normální, že vášnivá láska z prvních dnů a týdnů se mění ve stálý vztah a pevné pouto. Nebojte se však udělat něco proto, aby se vášeň vrátila i do dlouhodobého vztahu.

Vyzkoušejte masáž

Slyšeli jste už o čtyřruční masáži? Dopřejte si ji společně se svým protějškem. Vyzkoušet můžete i klasickou erotickou masáž pro páry. Zažijete něco, o čem jste doposud jen snili a věřte, že se na takovou masáž velmi rádi vrátíte. Masáž dokáže probudit vaši smyslnost, harmonizuje tělo i mysl a je skvělým způsobem, jak do vztahu opět přivést vášeň.

Nebojte se nových zážitků

Určitě si neodpírejte nové zážitky. Pokud chcete zažít něco nového, nemusíte do toho chodit sami. Vezměte s sebou partnera a prožijte něco nového společně. Může se jednat o erotickou masáž, kurz tantrického milování nebo třeba swingers párty. Fantazii se meze nekladou, a pokud po stejném zážitku toužíte oba dva, věřte, že si jej užijete naplno.

Popište si své fantazie

Udělejte si se svým protějškem hezký večer, nalijte si víno a společně si řekněte o svých milostných fantaziích. Pokud se vám fantazie zalíbí, můžete je společně převést do reality. Budete překvapeni, když například zjistíte, že se vám líbí to stejné, jen jste si to roky zbytečně tajili.

Dejte si znovu první rande

Pamatujete si na své první rande? Na tu vášeň, napětí a motýlky v břiše? Zkuste si své rande zopakovat. Můžete se vydat na stejné místo, obléct si stejné nebo podobné oblečení, jaké jste měli tenkrát. Nemusíte mluvit o tom stejném, ale možná už při cestě na rande budete cítit jistou nervozitu a zvláštní pocit mrazení.

Mluvte o tom, co chcete

Řekněte svému protějšku, co se vám líbí. Nebojte se mluvit o tom, co vás vzrušuje. Jen tak dosáhnete milostného uspokojení a můžete se těšit na intenzivní orgasmus. Vzpomeňte si, že máte vedle sebe někoho, kdo vás viděl ve všech možných i nemožných situacích a že před sebou můžete být po těch letech opravdu upřímní. Upřímnost a otevřenost udělá s vaším vztahem divy.

Poznávejte svá těla

Prozkoumávejte společně s partnerem svá těla. Už jste se někdy jen tak líbali třeba na kolenní jamky nebo zezadu na krk. Hlaďte a líbejte se na místech, která bývají mnoha páry zanedbávána.

Najděte si své malé zlozvyky a nechte vášni, aby ve vás znovu zahořela. A tentokrát to může být i mnohonásobně víc než na začátku vašeho vztahu.

Publikováno: 21. 07. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Vybíralová