Ubytování v Praze, za příznivé ceny

Každý se v dnešní době dostane do situace, kdy hledá ubytování, ať dlouhodobé nebo jen na pár nocí v Praze. Na internetu naleznete spoustu ubytoven a ubytování.

My se zaměříme na ubytování v Praze, kde máte možnost ubytování jak na jednu noc, tak i na několik týdnů a měsíců. Prvotní myšlenkou může být ubytování jen na několik dní a podle situace, která nastane můžete zůstat i celý rok. Jedna spolehlivá ubytovna se vyskytuje v Praze 10. Ubytují nejen vás, ale nabízí i ubytování v případě potřeby pro vaše známé, přátele nebo dokonce i pro celou rodinu.

Ubytovna na Praze 10 se nachází v Zahradním městě, kde nabízejí moderní ubytování v příjemném prostředí. Najdete v okolí i spoustu zeleně, lékárny, restaurace, pizzerie, obchody, kosmetická studia, kadeřnictví, masáže, fitness centra, prostě vše co potřebujete k životnímu stylu. Pro zájemce čeká více než tisíc postelí a to 2 lůžkové a 3 lůžkové, které jsou dostatečně vybavené jako postele, noční stolky, police, židle a to za příznivé ceny od 105 Kč za jednu noc. Ceny se pak liší podle nároků na vybavení pokoje. Dále si můžete vybrat ubytování na Praze 10, kde mají k dispozici i byty 1+1 nebo garsonky, takže pokud hledáte byt a nemáte finance na složení velké kauce, tak si můžete bez problému pronajmout tyto byty, kam se mohou nastěhovat až tři osoby současně. Garsoniéry se pronajímají minimálně na 12 měsíců se smlouvou a s možností prodloužení. V garsonierách a bytech naleznete nejen potřebné soukromí, ale i dostatečné vybavení. Nechybí vlastní toaleta s koupelnou, lednice, dvouvařič a kuchyňská linka. Požadovaná částka za měsíc bydlení je devět tisíc korun za měsíc. Ubytování mohou využít i studenti, kteří mohou využít internetovou kavárnu přímo v prostoru recepce. Samozřejmě je možnost využít i wifi zdarma. Zájemci o milostné schůzky mohou využít hodinový hotel, kde se zaručuje naprostá diskrétnost. Pokud máte zájem o bližší informace, nebo přímo rezervaci přejděte na www.pzm.cz. //

Publikováno: 30. 09. 2012

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: ubytování v Praze