Kde uspořádáte nezapomenutelnou firemní akci?

Udržování přátelské atmosféry mezi vašimi zaměstnanci není vždy procházkou růžovým sadem. Každý člověk je totiž úplně odlišná osobnost a vyžaduje trochu jiný přístup i podmínky. V dnešní době nejsou finance ani zdaleka jediným způsobem motivace, na který musíte dbát. Alfou i omegou všeho je příjemná atmosféra a pravidelné stmelování kolektivu. Čím zvednete morálku ve své firmě?

Příroda, víno a dobré jídlo

Každý úspěšný manažer vám řekne, že nejlepší formou stmelování kolektivu jsou pravidelné teambuildingy plné zážitků. V dnešní době si přitom lze vybírat z ohromného množství příležitostí, specializovaných hotelů a plánů. Své o tom ví například vyhlášený vinařský dvůr na faře. Jedná se o historickou budovu barokní fary, jež nabídne zájemcům rovnou několik neopakovatelných druhů zábavy.

Naprostým základem je samozřejmě degustace vyhlášených vín, kterou si ihned zamilují všichni vaši podřízení. Opravdu to není jen o popíjení, protože se dočkáte i odborného výkladu od zkušených expertů, grilování a výtečné večeře, případně elegantního rautu. Nezáleží na tom, jestli máte rádi steaky, ryby, žebra, kuřecí, sýry nebo třeba krkovičku. Nezapomeňte ani na klidnou procházku po vinici.

Libovolná příležitost

Po několikahodinové degustaci a hostině jen těžko budete chtít jet domů, nemáme pravdu? Přesně proto vám majitelé fary zajistí i ubytování v nejbližším penzionu. To platí i v případě, kdy vás zajímá nezapomenutelná svatba na jižní Moravě. Na stránkách pod vloženým odkazem se dozvíte všechny důležité podrobnosti a načerpáte inspiraci.

Samotná rezervace je hotová raz dva. Stačí kliknout na kategorii „Poptávka“ v pravém horním rohu stránek a zvolit si ideální datum akce. Majitelé jsou velmi vstřícní a rádi vám pomohou sestavit zábavu na přání.

Publikováno: 03. 05. 2023

Kategorie: Cestování

Autor: Jachym Krušnohorský