Letní festivaly jsou úžasná příležitost k výdělku. Jak nalákat zákazníky?

Přesně v tomto období vrcholí sezóna ohromného množství koncertů, poutí, festivalů i dalších akcí pro malé i velké. Stovky a stovky lidí na jednom místě s sebou přináší skvělou příležitost k pořádným výdělkům. Ať už prodáváte nápoje, dobroty, šperky, nebo se snažíte představit nejnovější technologické vychytávky, neobejdete se bez jedné konkrétní věci. Která to je?

Poctivé zázemí

Nezáleží na tom, na jaké akci se zrovna pohybujete, naprostým základem všeho je solidní párty stan. Právě ten dokáže upoutat pozornost kolemjdoucích a informuje je o tom, že si u vás budou moci pořídit něco dobrého. Faktem však zůstává, že podobných konstrukcí bude na jednom místě klidně i několik desítek. Jak se odlišíte od ostatních konkurentů?

Reklamní stánek není jen jakýsi kus látky, ale zároveň i vaší vizitkou. Z toho důvodu nesmíte zapomenout na volbu opravdu výrazné barvy, stejně jako na logo vaší firmy, vlajky i cedule s nápisy. Elegantní design dokáže přitáhnout řadu platících zákazníků.

Pozor na živly

Prodejní stánek musí dostatečně odolávat nejen úmorným vedrům, ale i větru, dešti a případně krupobití. Přesně proto si vyberte poctivou konstrukci od ověřených dodavatelů. Mezi nejčastější volby patří lehký hliník a odolné nerezové provedení. Ať tak, či onak, složení i rozložení těchto pomůcek zabere pouhých několik minut, a to bez speciálního nářadí.

V naší zemi se mezi nejoblíbenější dodavatele řadí známá společnost Expodům, jež nabízí spoustu různých variant i rozměrů. Postačí vám dva na dva metry, tři na tři, nebo sháníte opravdu velké řešení s rozměry šest na tři metry?

Stačí se podívat na webové stránky pod vloženými odkazy, prohlédnout si pestrou nabídku stanů za bezkonkurenční ceny a zvolit si ideální variantu pro vás.

Publikováno: 12. 07. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Petra Vokurková