Nechte si postavit montované domy na klíč

Sníte o vlastním bydlení, jež bude korespondovat s novodobými stavebními trendy? Máte zájem o praktické dřevostavby oblíbené hlavně díky přírodním materiálům a zajímavým vlastnostem? To vše ve spojení s vynikající cenou a kompletní výstavbou na klíč? Tak právě tyto služby vám přináší společnost ALFAHAUS, která realizuje montované domy nejrůznějších podob. Jsou to především letité zkušenosti u nás i v zahraničí. Ty dělají z této firmy skutečného odborníka s propracovaným know-how.

Nízkoenergetické domy přináší komfortní bydlení

Vzhledem k tomu, že zmíněný odborník dává zelenou individuální výstavbě, máte záruku, že finální podoba domu bude do posledního detailu odpovídat vašim náročným představám. Montované dřevostavby vás navíc oslní i řadou předností.
  • Nízké provozní náklady
  • Praktické odhlučnění
  • Větší podlahová plocha díky technologii výstavby
Ať už si necháte navrhnout libovolný projekt, vězte, že jde o certifikovaný systém přinášející maximální nadstandard a komfort z bydlení. To vše podpořeno rekuperací vzduchu, silnou protipožární ochranou a odolností vůči povětrnostním podmínkám. I přes všechny tyto pozitiva jsou montované domy téměř k nerozeznání od klasických zděných objektů.

Montované dřevostavby rychle a levně

Nakonec bychom měli zmínit jeden z podstatných kladů tohoto řešení, jímž je rychlost výstavby. Nízkoenergetické domy v podání společnosti ALFAHAUS budou stát co nevidět, navíc v takovém stavu rozpracovanosti, který si určíte. Vsaďte na dlouhou životnost nově pořizovaného bydlení a desítkami let odzkoušené technologie výstavby. Nechte si splnit sen o vlastním příbytku, jehož podobu máte plně ve svých rukách. Zakázková výroba tohoto specialisty vám přinese jen maximální potěšení, komfort a náležité pohodlí. Navštivte online portál alfahaus.cz a zjistíte, proč volit právě tyto nízkoenergetické domy.

Publikováno: 07. 07. 2015

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Jachym Krušnohorský