Současné trendy v koupelně

Stejně jako nová móda, nový nábytek, nové auta atd.je renovace koupelny veliký trend poslední doby. Trendy se neustále mění jak v průběhu týdnů, měsíců tak i roků. Víte co je teď nového a nebo co právě letí?

Top Vany
// <![CDATA[ document.write(''); // ]]>

Majitelé domů dávají přednost pohodlnější koupelně. V dřívějších dobách, byla rekonstrukce koupelny provedena tak, aby pouze zlepšovala prodejní hodnotu. Nyní, lidé přetváří svojí koupelnu pro své pohodlí, než aby přemýšleli, co by potenciální kupující chtěli. Hlavním důvodem proč lidé předělávají koupelnu je ten, že chtějí žít v moderním a trendovém bytu.

Trendy na trhu - návrhy koupelny

Ve srovnání s posledním desetiletím, se průměrná koupelna ztrojnásobila o svojí velikost. Mezi současné trendy v koupelně patří umyvadlo, skříňky atd.. Závěsné skříňky jsou společné s mělkými zásuvkami, které jsou vhodné pro ukládání.

Další trendy

Koupelnové dřezy se zesvětlují. Světlé barvy, které rozjasňují místnosti v domě. Jedním z dalších populárních metod v těchto dnech, jsou přidávání akrylových nebo sklolaminátových dřezů. Jedná se o malé tipy, aby koupelna vypadala dobře bez velkých investic.

 Nástěnné papíry nebo barvy odpovídají barevnému schématu koupelny a jsou velmi populární. K současným trendům v předělávání koupelny patří vinylové nebo betonové podlahy místo dlažby. Beton může být zabarven podle barevného schématu koupelny. To je zvláště dobré řešení, protože v koupelně musíme počítat s velkým množstvím vody a tak podlaha déle vydrží.  

Nové svítidla je další módní trend

Změna svítidel je jedním ze současných trendů v předělávání koupelny. Převažují jednoduchá světla z chromu. Dále jsou trendem úsporná svítidla i na toto myslí výrobci. Ne všechny inspirace koupelny a současné trendy jsou podle rozpočtu levné, a nevyhovují všem lidem, ale přesto lidé, kteří mají zájem o zlepšení a vylepšení podle trendů a hlavně podle úspory se také v dnešní době najdou.
Top Umyvadla
// <![CDATA[ document.write(''); // ]]> //

Publikováno: 14. 10. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Vybíralová

Tagy: koupelny