To nejlepší pro milovníky in-line bruslení

Milujete kolečkové brusle? Rádi se na nich proháníte po cyklostezkách nebo jste si oblíbili inline hokej? Pokud jste se v tomto sportu našli a věnujete se mu pravidelně, vyplatí se investovat do kvalitních bruslí a dalších doplňků. Pořiďte si novou kompletní výbavu či náhradní díly a užijte si váš oblíbený sport opravdu naplno.

Kolečkové brusle, se kterými se vám bude jezdit jedna báseň

Správně zvolené in-line brusle stojí za polovinou úspěchu. Pokud vám navíc dokonale padnou, bude se vám jezdit jedna báseň a vy si tak naplno můžete vychutnat zdraví prospěšný pohyb na čerstvém vzduchu. Projíždějte se jako s větrem o závod s kolečkovými bruslemi z nejnovější kolekce. Z té si vyberou ženy, muži i děti. Ať už se této pohybové aktivitě věnujete závodně nebo rekreačně, kvalitní výbavu si rozhodně zasloužíte a oceníte ji po mnoha stránkách.

Inline hokej s novou výstrojí

Oblíbili jste si tak trochu jiný druh hokeje, při kterém se jezdí na kolečkových bruslích? Inline hokej začíná pomalu ale jistě prolínat do oblasti sportu a získává tak na oblibě. Užijte si street hockey třeba s partou přátel. Perfektní pocit ze hry vám zajistí speciální modely určené právě pro tuto příležitost. Zažijte nepopsatelné pocity ze hry, o které se postarají pohodlné a výkonné in-line. Samozřejmě nesmí chybět ani další potřebná výstroj v podobě lapačky nebo brány. Myslete i na vaši bezpečnost a vybavte se chrániči partií náchylných ke zranění jako jsou kolena, lokty nebo holeně.

Náhradní kolečka pro případ opotřebení

Jezdíte pravidelně a často jako o závod, takže už je to znát na vašich kolečkách, která jsou opotřebená? Nezapomeňte kolečka na in-line brusle včas vyměnit za nová. Anebo si jich pořiďte hned několik typů, díky čemuž můžete střídat styl a rychlost jízdy podle vaší momentální nálady.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Alena Vybíralová