Obchodujte mezinárodně

Rádi byste rozšířili své pole působnosti i do zahraničí, ale máte obavu o dopravu zboží? Nejste v této oblasti příliš orientováni a problémy Vám činí i zajištění dopravy v rámci České republiky? Věřte nebo ne, ale mezinárodní přeprava zásilek v režii spediční společnosti je zcela bezstarostná záležitost. Mnoho firem, které své podnikání rozšířily i do cizích států, využilo služby spediční společnosti, která se dokáže zcela bez problémů postarat o zajištění dopravy do jakýchkoliv míst.

Letecky, lodí, anebo klasicky po silnici

Způsobů, jak doručit zboží na místo určení, je mnoho. Firmy mohou využít jak leteckou přepravu, která se vyznačuje velmi rychlým dodáním zásilky do místa určení, tak i dopravu lodní, která je vhodná pro neurgentní zásilky větších objemů. Jako klasika se dá považovat přeprava kamionová, která je často tím nejlepším východiskem, avšak jen v rámci jednoho kontinentu. Posledním způsobem dopravy je ta železniční. Ta umožňuje přepravovat i větší objemy nákladů, a to často na velmi dlouhé vzdálenosti. Železniční a kamionová přeprava však často slouží i jako spojka pro mezikontinentální přepravu v rámci lodního anebo leteckého transportu.

Emons, aneb spolehlivě doručená zásilka

Jestliže byste rádi využili služeb spediční firmy, je zde jedna taková, která nabízí něco víc. Emons, mezinárodní spediční společnost, má výhodu v tom, že má své pobočky ve více státech v Evropě, díky čemuž je báječným východiskem, jak pro transport v rámci Evropy, tak v rámci celého světa, a to díky napojení na světové přístavy a letiště. Přeprava zásilek do zahraničí nemusí být složitá, pokud však tuto starost přenecháte spediční společnosti. Pakliže se pro spediční společnost skutečně rozhodnete, můžete se těšit na to, že:
  • Ušetříte spoustu času
  • Vaše zboží spolehlivě dorazí na místo určení
  • Budete moci sledovat svou zásilku online
  • Nebudete se muset zabývat zásadami v transportu nákladů

Publikováno: 30. 11. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová