Kde nakoupit oblečení na výlet s partou? Ve velkoobchodu!

Chystáte s partou legendární výlet? Míříte společně na vodu, někam na túru nebo třeba na běžecké závody? Pak byste měli dát nějak vědět, že patříte k sobě. Ideálně ladícím oblečením, třeba tričkem. Drahá záležitost to být nemusí. Do obyčejného obchodu ani nechoďte, tam těžko najdete deset či více triček ve stejné barvě a v různých velikostech podle toho, jak potřebujete. Daleko lépe vám poslouží velkoobchod s oblečením. Tam jsou schopní dodat větší množství jednoho typu trička v nejrůznějších velikostech. Jistě nebude problém sladit ani trička dětí, pokud je berete s sebou.

Vyberte si trička vhodného střihu i barvy

Potřebujete tričko s límečkem? Sportovní triko? Trička s krátkým rukávem? Nebo třeba pracovní trička s dlouhým rukávem, jelikož společně jdete sázet stromy? Nic z toho není problém ve velkoobchodě s názvem Xfer. Pobočku v Brně, ale tato skutečnost vás vůbec nemusí trápit, protože je pochopitelně možné si zboží objednat online. Skladové zásoby mají velké, v nabízeném textilu si zcela jistě vyberete.

Neváhejte si obstarat potisk či výšivku

Tričko stejné barvy a střihu je fajn, avšak aby bylo vidět, že jste doopravdy tým, musíte přidat nějaký potisk. Stejný obrázek, jméno vašeho týmu, nějakou hlášku, kterou často používáte, či cokoliv jiného. Na trička se dá zvěčnit prakticky cokoliv, co si vymyslíte. Přímo ve firmě Xfer jsou schopní vám zajistit potisk či výšivku. Na tričko je v drtivé většině případů praktičtější potisk, firma zvládne sítotisk, digitální potisk i nažehlování. Všechny jsou kvalitní a nehrozí, že by se zničily hned po prvním vyprání. Neváhejte se poradit o tom, která varianta by byla nejlepší pro vaše potřeby. Odborníci vám pomohou s výběrem, aby vše dopadlo k vaší spokojenosti. Samozřejmě si můžete nechat poradit rovněž s výběrem trička.

Publikováno: 24. 06. 2022

Kategorie: Móda | Oblečení

Autor: Alena Vybíralová