Dřevěné podlahové krytiny jsou i nadále velmi oblíbené

Podlahové krytiny tvoří jednu z nejpodstatnějších součástí bytu nebo rodinného domu – v současnosti si totiž už v podstatě ani neumíme představit, že by jsme všechnu tu plochu vykryli koberci. Používaní koberců totiž naproti podlahovým krytinám výrazně ustupuje, v porovnání s nimi jsou totiž krytiny pohodlnější a také zdravotně prospěšnější, protože se na ně usazuje prach mnohem méně.

Existují různé druhy podlahových krytin – dřevěné podlahy, laminátové podlahy, marmoleum a také krytiny pro obložení schodů. Každá z těchto krytin má něco do sebe, my bychom Vám však rádi odporučili dřevěné podlahy. Tyto podlahy totiž v sobě spájejí a poskytují hned několik velmi zajímavých výhod – jsou totiž dlouhodobě použitelné, pohodlné a navíc čistě přírodní. Krásné dřevo dodá Vašemu domovu určitý punc výjimečnosti a také drží a poskytuje teplo, což se projevuje hlavně v těch chladnějších měsících. Výhodou je také i úplná povrchová úprava těchto parket poskytovaná výrobcem, a také to, že samotné dřevo snižuje prašnost prostředí. Právě díky těmhle nesporným výhodám jsou dřevené podlahy tak oblíbené a po dlouhé roky i žádané.

Tyto podlahy jsou vyráběny v různých variantách – pro zákazníky jsou zde k dispozici třívrstvové, dvouvrstvové, dýhované a masivní dřevěné podlahy. Jejich pokládku si můžete bud zařídit svépomocně přes přátele nebo díky vlastní práci, pokud si však na tuhle náročnou činnost nevěříte, tak stačí kontaktovat odborníky ze společnosti HT Parket a ti Vám ochotně tyto podlahy položí. K dřevěným podlahám jsou nabízeny i různé druhy lišt, jenž jen dotvářejí celkový skvělý efekt dřevěných podlah. Pokud Vás skutečně dřevěné podlahy zaujali, tak neváhejte a zjistěte si o nich víc na oficiálních internetových stránkách společnosti HT Parket.

 

Publikováno: 28. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová