Dovolenou 21. století jsou wellness pobyty

Dopřejte si odpočinek po náročném pracovním období, zvolte si místo dovolené wellness pobyt. Přerušte ten nešvar posledních let, kdy lidé zapomínají odpočívat a nechte se hýčkat. Uvidíte, každá takováto chvíle klidu, relaxace a příjemného uvolnění, se následně pozitivně odrazí nejen na vaší práci, ale také na vašem zdraví a odolnosti v zimním období. Nezapomínejte, že nejste stroje, lidský organismus potřebuje jednou za čas dobít baterky a dát si pohov alespoň na 14 dnů vkuse.

Proč jet na dovolenou do wellness?

Důvodů je mnoho, ale ve zkratce: moderní wellness nabízí krásné a příjemné prostředí plné klidu a pohody, špičkové wellness služby, kvalifikovanou péči na vysoké úrovni, jedinečné gastronomické zážitky i péči o vlastní zdraví. Moderní wellness centra nabízí nejen masáže, saunu, páru, vířivku a bazén, ale také i spinning, jógu, tanec, strečink, kalanetiku a mnoho dalších relaxačních procedur. Všechny wellness služby jsou zaměřeny na harmonické vyvážení života ve všech formách, díky nimž budete pak opět ve vynikající psychické a fyzické kondici. Wellness pobyty motivují ke zdravějšímu stylu života.

Kam vyrazit za odpočinkem?

Za kvalitním wellness pobytem nemusíte vyrazit někam do zahraničí, ani za něj nemusíte platit horentní částky, i v České republice existuje celá řada moderních hotelů, které vám dopřejí skutečný odpočinek. Levnou dovolenou umožňují slevy wellness pobytů, které nabízí nejen samotné wellness centra, ale i cestovní kanceláře a slevové portály. Ty ostatně vychází vůbec nejvýhodněji, protože mnohdy nabízí speciální balíčky v jejichž rámci nabízí wellness pobyty pro dva, romantické wellness pobyty anebo třeba wellness pobyty pro celé rodiny. Jedním takovým vzorovým slevovým portálem s výhodnými relaxačními pobyty je NewGo.cz.

Wellness pobyty v NewGo.cz

NewGo.cz je slevový portál specializující se na nabídku wellness pobytů a zážitků nejen v České republice, ale i v zahraničí. V nabídce má pestrou škálu pobytů zlevněných minimálně o 30% a více. Jde o prověřený portál s mnoha pozitivními referencemi, který nabízí prověřené nabídky wellness pobytů za velmi příznivé ceny.

Publikováno: 21. 05. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Cestování

Autor: Jachym Krušnohorský