Rady & Tipy & Návody

Fotopasti nenápadně zachytí zvěř i lidskou škodnou

Toužíte se dovědět více o vzácných, plachých nebo nočních zvířatech? Nebaví Vás věčně na příslušné instituce hlásit krádeže na Vaší chalupě či chatě bez výsledku nalezení lidské škodné? Doporučuji Vám pořídit si fotopast.

Acorn 5310

Acorn 5310

Fotopast

Fotopast nebo-li fotografická past je automatizovaným fotoaparátem sloužícím k zachycení volně žijících zvířat či zlodějů. Zpravidla se umisťuje do kmenů stromů v oblasti výskytu vzácných, plachých či nočních zvířat nebo na nenápadná místa do budov, aby nedocházelo k poškození nebo zničení techniky. Fotopast funguje tak, že po detekci přítomnosti zvířete, zloděje aj. zareaguje pohybový či infračervený senzor, a ten spustí mechanismus pořizující fotografii.

Smyslem fotopasti je zcela neviditelné vyfotografování, aniž by si toho focený objekt všiml, i kdyby se díval přímo do fotografické pasti. U focení zvířat není ale marné použít fotopast s nočním snímáním v nepatrně viditelném spektru, jelikož noční fotky jsou jasnější než z fotopastí se zcela neviditelným snímáním.

e-fotopast.cz

Kvalitní, spolehlivé, praktické a účinné fotopasti od světoznámých výrobců Acorn, ScoutGuard a KeepGuard Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost BUNATY s.r.o. se sídlem a kanceláří pro osobní odběr zboží v Pardubicích a současně provozující internetový obchod e-fotopast.cz s odkazem na webové stránky www.e-fotopast.cz. V nabídce zboží najdete fotopasti na zloděje, zvěř, ochranu majetku, a to i v provedení s širokým úhlem snímání a s možností okamžitého odeslání pořízené fotografie prostřednictvím MMS na Váš email nebo mobilní telefon. Aktuální novinku na trhu, kterou si můžete v tomto e-shopu zakoupit, představuje fotopast s funkcí dálkového ovládání spočívající v přeposlání příslušného SMS kódu, díky čemuž se provede požadovaný pokyn. kamuflagebanner(1)

Přednostmi internetového obchodu e-fotopast.cz jsou pestrý výběr kvalitních, spolehlivých a cenově dostupných fotopastí, všechno nabízené zboží skladem v dostatečném množství, okamžitá expedice zboží a možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů.

Využijte i Vy promo akce do 11.09.2014. K objednávce jakékoliv fotopasti obdržíte zdarma příslušenství za více jak 1.000,-Kč (kovový ochranný box na fotopast, kvalitní SD karta 16 GB, sada kvalitních baterií).

Leave a Comment