Dětské hřiště pro vaše dítě?

Zakoupili jste si rodinný domek nebo vilku a trápí vás, že děti nemají v domu ani před ním dostatek prostoru na hraní? Možná jste se také přesunuli do nového prostředí, kde vaše dítě nemá kamarády a nemá tak s kým trávit čas. Jak tenhle problém vyřešit? Zbytečně se nad ním nemusíte stresovat, jelikož vám nabízíme ideální typ pro to, aby se vaše dítě už nikdy doma nenudilo!

Dětská hřiště jsou místem dětského smíchu a zábavy zároveň. Děti je oblibují už od předškolního věku, a pak se na nich s radostí hrají v podstatě až po konec základní školy. Představují také skvělé místa, kde mohou naše ratolesti střetnout nové kamarády a trávit čas zábavní hrou prospívající jejich kondičce. Většina hřišť se však nachází pouze v městech a navíc jsou také někdy značně pochybné kvality. Pokud tedy žijete na venkově, tak vám tyto městské hřiště budou patrně k ničemu.

Společnost FLORA Servis jako jeden z prvních výrobců dětských hřišť, jenž na našem trhu působí už od roku 1992, vám však nabízí skvělé řešení. Nabízí totiž kompletní služby v oblasti projektování, realizování a stavby dětských hřišť v České republice. Dětská hřiště FLORA Servis nejenže nabízejí dětem kopec zábavy, zároveň také poskytují dostateční stupeň nezbytné bezpečnosti pro děti při jejich hře.

Variabilita doplňků na dětském hřišti je obrovská – můžete si vybrat skluzavky, pískoviště, přelízky či houpačky. Vzhledem k prostorové či rozpočtové omezenosti a také z důvodu rozličných tužeb dětí, nabízí FLORA Servis možnost neprojektování hřiště přesně podle vašich představ. Zkušení architekti a projektanti vám ochotně poradí při náročných rozhodnutích o tom, jaký konečný tvar nakonec dětské hřiště bude mít.

Možná si myslíte, že vlastní dětské hřiště před domem je mimo vaší kapsu. Jsme přesvědčeni, že se společností FLORA Servis svůj názor změníte a budete mile překvapeni, jaké dětské hřiště si bude moci vaše dítě za přiměřenou finanční sumu užívat. Právě to je na tom to nejhezčí – upřímná radost vašeho dítěte z využívání svého vlastního dětského hřiště!

Publikováno: 02. 07. 2013

Kategorie: Rady & Tipy & Návody

Autor: Alena Vybíralová