Schodiště jako na zámku!

Zámečnictví Zdeněk Hajný je zakázkové zámečnictví v Českých Budějovicích, které se věnuje zakázkové výrobě zábradlí, schodišť a interiérových doplňků. V případě, že nebydlíte v Českých Budějovicích nezoufejte, firma zajišťuje montáž a dodání zboží po celé České republice. Služby zámečnictví Zdeněk Hajný ocení každý z vás, kdo rekonstruuje dům či staví novou stavbu. Firma se specializuje nejen na interiérové schodiště, ale i na schodiště venkovní.

Interiérová schodiště

V případě vícepatrových domů či bytů je interiérové schodiště nezbytností, kterou je nutné zakomponovat do ostatní dekorace místností. Pokud vhodně zvolíte schodiště, učiníte z vašeho domu útulné místo odpočinku a relaxace. V případě vašich speciálních přání zámečnictví Zdeněk Hajný ocení vaše nápady a s vaší pomoci pro vás připraví řešení na míru pro vyplnění vašich přání. Pro veškerou výrobu jsou voleny kvalitní materiály s použitím mnohaleté praxe z oboru.

Nutné doplnění schodiště

S ohledem na bezpečnost a estetickou stránku schodiště, je nutným prvkem i zábradlí na schodiště. Zámečnictví Zdeněk Hajný pro vás zhotoví ideální zábradlí přímo ke zvolenému schodišti. Nemusíte se tedy bát, že zábradlí nebude vypadat k vašemu schodišti vhodně. Bude vyhotovené přesně na míru. Podle vašich preferencí si tedy zvolíte, zda chcete jednoduché nerezové zábradlí z oceli či zda jej chcete ze dřeva a doplněné složitými ornamenty například ze skla. Fantazii se meze nekladou a zámečnictví Zdeněk Hajný udělá vše pro vaši maximální spokojenost. Neváhejte kontaktovat zámečnictví Zdeněk Hajný s nezávazným dotazem na cenu. Společnost ve spolupráci s vámi následně vyhotoví přesný návrh vašeho nového schodiště a provede i realizaci projektu. Vše pro vaše maximální pohodlí a bez zbytečných starostí. Vsaďte na kvalitu!

Publikováno: 07. 10. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Jachym Krušnohorský