Pravda o klimatizaci aneb Proč si ji konečně pořídit

Doby, kdy byla klimatizace drahou nadstandardní výbavou vozidel, jsou dávno ty tam. Dnes ji najdeme i v základních verzí levnějších modelů a nedáme na ni dopustit. Aby taky ne, pomáhá nám přečkat kratší i delší cesty během nepříjemných parných dní. Není nad to usednou na sedadlo a alespoň na chvíli zapomenout, že se jen o pár desítek centimetrů ostatní lidé topí ve vlastním potu. V autě však budeme jen těžko trávit 24 hodin denně a nakonec nám nezbude, než příjemný chládek opustit. A nebo ne? Není jediný důvod, proč bychom si nemohli dopřát klimatizaci i do naší domácnosti či kanceláře!

Klimatizace je v moderní domácnosti nepostradatelná

Chcete mít doma příjemný chládek, i když jsou za okny „třicítky“ ve stínu? K tomu, abyste si pořídili klimatizaci, přeci nemusíte bydlet u moře či v tropech. Zařízení se do našich podmínek hodí stejně tak, jako v jiných klimatických pásech. Klimatizace do bytu či kanceláře představuje ideální řešení pro všechny, kteří už mají dost vysokých teplot a chtějí mít doma ideální teplotu po celý rok. Klimatizace do kanceláře či domácnosti může mít dvojí podobu a to jako stabilní, či mobilní klimatizace. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, měli byste dodržovat následující doporučení. Rozdíl teploty venkovního a vnitřního (klimatizovaného) prostředí by neměl překročit 6-8°C. Časté přechody mezi prostředími s velkými teplotními rozdíly mají negativní dopad na imunitu organismu.

Tip: Nejtišší mobilní klimatizace na trhu je REMKO RKL 360!

Nakupujte u odborníků

Klimatizace je poměrně složité zařízení a neodborná instalace skutečně není na místě. Aby byla zaručena stoprocentní funkčnost, svěřte montáž odborníkům. Mezi ty nejsofistikovanější prodejce v oboru patří společnost eprofi.cz s.r.o., která nabízí široké spektrum mobilních klimatizací, ventilátorů a ochlazovačů vzduchu.

V nabídce na klimatizace.zde.cz najdete mobilní klimatizace DAITSU, SAKURA, REFFREDO, REMKO a SINCLAIR. Nechybí ani klasické splitové klimatizace značek SAMSUNG či PANASONIC.

Za pozornost stojí i další sortiment. Ve specializovaných e-shopech spolenčnosti eprofi.cz s.r.o. najdete prodej stavebních míchaček, mobilní topidla, odvlhčovače vzduchu či portálové pily.

Publikováno: 20. 05. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vybíralová