Kvalitní koupelny? Pak ty na míru!

Připravujete stavbu nového rodinného domu či bytu, nebo provádíte jeho rekonstrukci a řešíte zrovna otázku zařízení a provedení koupelny? Ta jako místo pro vykonávání osobní hygieny je velice důležitá pro celkovou kvalitu bydlení. Proto byste určitě neměli zanedbat její vybavení a naopak, měli byste dbát na pohodlí a dobré provedení. My vám odporučujeme exkluzivní koupelny na míru, které vám poskytne specializovaný provozovatel těchhle služeb.

Společnost SIKO koupelny poskytuje kompletní zákaznický servis pro zájemce o unikátní koupelny na klíč. Ty mají oproti těm klasickým hned několik objektivních výhod. Právě ty popíšeme, přičemž vám samozřejmě nechceme nic vnucovat. Pouze vám přiblížíme, jaké možnosti vám mohou koupelny na míru přinést.

Bez ohledu na to, jestli se jedná o budování úplně nové nebo rekonstrukce staré koupelny, je velice důležitá příprava a navrhnutí dizajnu, ve kterém bude koupelna provedena. Pokud však jde o starší prostory, pak rekonstrukce koupelny podléhá určitému prostorovému omezení. Jsme však přesvědčeni, že při dostatečné snaze to nemusí být takový problém. Odborníci ze společnosti SIKO koupelny totiž provedou důkladné prvotní zaměření a v případě vašeho zájmu také vypracují 3-D animaci budoucí koupelny. Následná realizace netrvá vůbec dlouho – během čtyř až deseti dnů budete moci mít koupelnu doma – a to v garantované vysoké kvalitě s těmi nejlepšími použitými komponenty. Realizace je provázená zkušenými odborníky a  proto se nemusíte obávat případných závad nebo nedodělků. Pokud by se přeci jen nějaké ale vyskytli, tak je společnost promptně vyřeší.

Chcete navíc získat koupelny na míru levněji s různými dalšími necenovými výhodami? Pak se zaregistrujte v zákaznickém klubu SIKO na adrese www.siko.cz/klub. Jsme přesvědčeni, že s následnými službami budete maximálně spokojeni!

Publikováno: 18. 07. 2013

Kategorie: Bydlení | Interiér

Autor: Alena Vybíralová